Mintegy másfél millió forint gyűlt össze a Design Terminál jótékonysági árverésén

Mintegy másfél millió forint gyűlt össze a Design Terminál csütörtöki jótékonysági árverésén, az összeggel az Ökumenikus Segélyszervezet ünnepi adománygyűjtését támogatják.Design TerminálA Design Terminál MTI-hez pénteken eljutatott közleménye szerint december 3. és 23. között immáron ötödik alkalommal tartják az Ajándék Terminál elnevezésű karácsonyi vásárt, amelyen magyar tervezőik munkáit ismerhetik meg, valamint egyedi design termékeket vásárolhatnak az érdeklődők.

A vásár nyitó eseményén, a Jótékonysági Design Aukción a tervezők felajánlásainak köszönhetően összesen 56 egyedi tárgyat, valamint különleges szolgáltatást sikerült elárverezni. Egyebek mellett új tulajdonosra talált Farkas Róbert vászonra nyomtatott egyedi grafikája, Szőke Gábor Miklós bútorkollekciójának Dante trófea elnevezésű darabja, a Hello Wood designcsapatának dedikált könyve, valamint a Hosszúlépés csapatának exkluzív belvárosi sétája is.

Az esemény fővédnöke Navracsics Tibor, az Európai Unió kulturális, oktatási ifjúságpolitikai és sportügyi biztosa volt.

(Forrás: MTI)

Hozzászólások

Autóstul repült be a pékségbe a 66 éves dabasi nő - fotók

Az idős nő a pékség előterébe csapódott be, egy ember megsérült a balesetben.

Kiakadtak a netezők a győri plázában mutogatott kisoroszlánon

A Facebookozók szétszedték a győri pláza posztját az újonnan hozott kedvencükről.

Vizes volt a család, ezért nem vette fel őket a pesti taxis az özönvízben

Egy pesti taxis emberségből elégtelenre vizsgázott egy kisgyerekes családdal szemben.

Frontális ütközés történt Debrecennél, egy ember életét vesztette

Az egyik autóból a motor is kiszakadt, akkora erejű volt az ütközés.

Pénzt ajánlott az erőszakolónak, így megmenekült a debreceni lány

Így történt az eset a vádirat szerint.

Megrázó: élve elásott újszülött kiscicákat mentettek meg – videó

Az Állatmentő Szolgálat Alapítvány döbbenetes esetről számolt be a Facebookon.

Feltehetően gyógyszerezheti a kolduláshoz használt kutyát  a  debreceni banda

A debreceniek aggódnak az állatért, kétségbeesetten próbálnának segíteni.

Lemigránsozta és megtámadta az angolul beszélő pizzást egy férfi

A megtámadott pizzás védelmére kelt egy fiatal nő, ő rosszabbul járt.

Bezár az EGRI minaret

Bezár az EGRI minaret

Felújítás Egerben

Bözsi nénivel tartott nemzeti konzultációt Orbán Viktor  - videó

A miniszterelnök egy hatlelkes falu legidősebb lakóját, özvegy Csúcs Imréné, Bözsi nénit látogatta meg.

http://ujhazak.com