A magyarok szombati programja

Az első magyar sportolók a pénteki megnyitó után, azaz szombaton megkezdik szereplésüket a XXXI.nyári olimpián, Rio de Janeiróban.olimpiaaugusztus 6., szombat (zárójelben a helyi idő):
-----------------------------------------------

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)
19.30 (14.30): női egyes, 1.forduló: Lovas Petra - Nadeen El-Dawlalty (egyiptomi)
21.45 (16.45): férfi egyes, 1.forduló: Pattantyús Ádám-Kirill Gerasszimenko (kazah)
VASÁRNAP 2.15 (szombat 21.15): női egyes, 2.
forduló: Póta Georgina-Hana Matelova (cseh)/Mo Zhang (kanadai)

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg (Csernoviczki Éva), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): női 48 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.40 (8.40): férfi egypár, előfutam: Pétervári-Molnár Bendegúz
15.50 (10.50): férfi kormányos nélküli kettes, előfutam: Simon Béla, Juhász Adrián

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
13.30-14.20 (08.30-09.20): női légpuska (Miskolczi Julianna), alapverseny, 40 lövés
15.30-16.00 (10.30-11.00): női légpuska, döntő
18.00-19.15 (13.00-14.15): férfi légpisztoly (Tátrai Miklós), alapverseny, 60 lövés
20.30-21.00 (15.30-16.00): férfi légpisztoly döntő

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
19.30 (14.30): férfi selejtező, lólengés, második csoport: Hidvégi Vid

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.30 (13.00-15.30) előfutamok:
18.00-18.24 (13.00-13.24): férfi 400 m vegyes (Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid)
18.27-18.45 (13.27-13.45): női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)
18.48-19.15 (13.48-14.15): férfi 400 m gyors (Bernek Péter, Kis Gergő)
19.18-19.50 (14.18-14.50): női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
19.53-20.14 (14.53-15.14): férfi 100 m mell (Gyurta Dániel)
20.17-20.30 (15.17-15.30): női 4x100 m gyorsváltó

VASÁRNAP 03.00-04.55 (22.00-23.55) elődöntők, döntők:
03.00 (22.00) férfi 400 m vegyes DÖNTŐ (Gyurta Gergely?, Verrasztó Dávid?)
03.11-03.21 (22.11-22.21): női 100 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?)
03.24 (22.24): férfi 400 m gyors DÖNTŐ (Bernek Péter?, Kis Gergő?)
03.45 (22.45): női 400 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka?, Jakabos Zsuzsanna?)
04.06-04.16 (23.06-23.16): férfi 100 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?)
04.19 (23.19): női 4x100 m gyorsváltó DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
14.00-19.05 (9.00-14.05): női párbajtőr egyéni a negyeddöntőig
16.45 (11.45): a legjobb 16 közé jutásért: Szász Emese-Julija Beljajeva (észt)
21.00-23.05 (16.00-18.05): női párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzés, 1.forduló:
A csoport:
14.00 (9.00): Magyarország-Szerbia

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com