A teljes szombati műsor

A pénteki megnyitóval megkezdődött riói olimpia teljes szombati programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).rio 2016A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban, az adott napon hány számban osztanak érmet.

augusztus 6., szombat (éremosztás 12 számban):
----------------------------------------------

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-18.10 (8.30-13.10): előfutamok - férfi egypár, női egypár, férfi kormányos nélküli kettes, női kétpár, férfi kétpár, férfi könnyűsúlyú négyes, férfi négypár, női négypár

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) - 2
13.30-14.20 (8.30-9.20): női légpuska, alapverseny, 40 lövés
15.30-16.00 (10.30-11.00): NŐI LÉGPUSKA, DÖNTŐ
18.00-19.15 (13.00-14.15): férfi légpisztoly, alapverseny, 60 lövés
20.30-21.00 (15.30-16.00): FÉRFI LÉGPISZTOLY DÖNTŐ

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)
14.00-17.45 (9.00-12.45): női egyes, férfi egyes selejtező
19.30-22.30 (14.30-17.30): női egyes, férfi egyes 1.forduló
VASÁRNAP 00.00-3.00 (19.00-22.00): férfi egyes 1.forduló, női egyes 2.forduló

ÍJÁSZAT (Szambasétány) - 1
14.00-17.20 (9.00-12.20): férfi csapatverseny, nyolcaddöntő
19.00-22.30 (14.00-17.30): FÉRFI CSAPATVERSENY, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) - 1
14.00-19.05 (9.00-14.05): női párbajtőr egyéni a negyeddöntőig
21.00-23.05 (16.00-18.05): NŐI PÁRBAJTŐR EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzések, 1.
forduló:
A csoport:
14.00 (9.00): MAGYARORSZÁG-Szerbia
18.00 (13.00): Görögország-Japán
VASÁRNAP 1.50 (20.50): Brazília-Ausztrália
B csoport:
15.20 (10.20): Egyesült Államok-Horvátország
16.40 (11.40): Spanyolország-Olaszország
VASÁRNAP 00.30 (19.30): Franciaország-Montenegró

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
női csoportmérkőzések, 1.forduló:
A csoport:
14.30 (9.30): Norvégia-Brazília
21.40 (16.40): Montenegró-Spanyolország
VASÁRNAP 0.50 (19.50): Románia-Angola
B csoport:
16.30 (11.30): Hollandia-Franciaország
19.40 (14.40): Oroszország-Koreai Köztársaság
VASÁRNAP 2.50 (21.50): Svédország-Argentína

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Copacabana Erőd) - 1
14.30-21.10 (09.30-16.10): FÉRFI ORSZÁGÚTI MEZŐNYVERSENY

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
női csoportmérkőzések, 1.
forduló:
A csoport:
14.30 (9.30): Japán-Koreai Köztársaság
20.00 (15.00) Brazília-Kamerun
VASÁRNAP 1.30 (20.30): Oroszország-Argentína
B csoport:
16.35 (11.35): Kína-Hollandia
22.05 (17.05): Egyesült Államok-Puerto Rico
VASÁRNAP 3.35 (22.35): Szerbia-Olaszország

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna) - 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 48 kg és férfi 60 kg, előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 48 KG ÉS FÉRFI 60 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
15.00-00.45 (10.00-19.45): férfi csoportmérkőzések
22.00-3.15 (17.00-22.15): női csoportmérkőzések

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)
15.00-21.00 (10.00-16.00): lovastusa, egyéni és csapatverseny - díjlovaglás 1.nap

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
15.00-5.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
15.30-2.00 (10.30-21.00): férfi selejtező

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-4.00 (10.45-23.00): férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros 1.forduló

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)
16.00-18.15 (11.00-13.15): férfi 49, 60 és 81 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő
22.00-00.15 (17.00-19.15): férfi 49, 60 és 81 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő

RÖGBI (Deodoro Stadion)
16.00-24.00 (11.00-19.00): női csoportmérkőzések

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
17.00 (12.00): Törökország-Franciaország
22.30 (17.30): Brazília-Ausztrália
VASÁRNAP 0.45 (19.45): Fehéroroszország-Japán
B csoport:
19.15 (14.15): Kína-Kanada
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
19.15 (14.15): Ausztrália-Franciaország
24.00 (19.00): Kína-Egyesült Államok
VASÁRNAP 3.30 (22.30): Venezuela-Szerbia

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda) - 4
18.00-20.30 (13.00-15.30): előfutamok - férfiak: 400 m vegyes, 400 m gyors, 100 m mell - nők: 100 m pillangó, 400 m vegyes, 4x100 m gyorsváltó
VASÁRNAP 3.00-04.55 (22.00-23.55): elődöntők, döntők - férfiak: 400 M VEGYES DÖNTŐ, 400 M GYORS DÖNTŐ, 100 m mell elődöntő - nők: 100 m pillangó elődöntő, 400 M VEGYES DÖNTŐ, 4X100 M GYORSVÁLTÓ DÖNTŐ

LABDARÚGÁS
női torna, csoportmérkőzések, 2.forduló:
E csoport, Rio de Janeiro (Olimpiai Stadion):
VASÁRNAP 0.00 (19.00): Dél-afrikai Köztársaság - Kína
VASÁRNAP 3.00 (22.00): Brazília-Svédország
F csoport, Sao Paulo (Corinthians Arena):
20.00 (15.00): Kanada-Zimbabwe
23.00 (18.00): Németország-Ausztrália
G csoport, Belo Horizonte (Mineirao):
22.00 (17.00): Egyesült Államok-Franciaország
VASÁRNAP 1.00 (20.00): Kolumbia - Új-Zéland

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon) - 1
VASÁRNAP 00.00-1.40 (19.00-20.40): NŐI 48 KG

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com