• -3 ℃ / 5 ℃

A teljes vasárnapi műsor

A riói olimpia teljes vasárnapi programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

augusztus 14., vasárnap (éremosztás 22 számban):
------------------------------------------------

rio 2016

GOLF (Olimpiai Golfpálya) - 1
12.00-20.30 (7.00-15.30): FÉRFIVERSENY, 4.NAP

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)
13.00-3.30 (8.00-22.30): férfi és női egyes csoportmérkőzések, vegyes páros negyeddöntő

ATLÉTIKA (Szambasétány, Olimpiai Stadion) - 4
14.00-17.30 (9.00-12.30) - nők: MARATON
HÉTFŐ 1.15-3.30 (20.15-22.30) - férfiak: magasugrás selejtező, 100 M elődöntő, DÖNTŐ, 400 M DÖNTŐ - nők: 400 m elődöntő, HÁRMASUGRÁS DÖNTŐ, 1500 m elődöntő

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) - 1
14.00-16.45 (9.00-11.45): férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett, alapverseny
18.00-19.00 (13.00-14.00): FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA 3X40 LÖVÉSES ÖSSZETETT, DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) - 1
14.00-20.30 (9.00-15.30): férfi párbajtőr csapatverseny az elődöntőig, illetve mérkőzések az 5-8.helyekért
22.00-00.30 (17.00-19.30): FÉRFI PÁRBAJTŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
női csoportmérkőzések, 5.
(utolsó) forduló:
A csoport:
14.30 (9.30): Montenegró-Brazília
21.40 (16.40): Norvégia-Románia
hétfő 0.50 (19.50): Spanyolország-Angola
B csoport:
16.30 (11.30): Svédország-Franciaország
19.40 (14.40): Hollandia-Oroszország
hétfő 2.50 (21.50): Argentína-Koreai Köztársaság

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
női csoportmérkőzések, 5.(utolsó) forduló:
A csoport:
16.35 (11.35): Koreai Köztársaság-Kamerun
hétfő 1.30 (20.30): Japán-Argentína
hétfő 3.35 (22.35): Brazília-Oroszország
B csoport:
14.30 (9.30): Szerbia-Hollandia
20.00 (15.00): Olaszország-Puerto Rico
22.05 (17.05): Egyesült Államok-Kína

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)
15.00-23.00 (10.00-18.00): férfi csapatverseny negyeddöntő
HÉTFŐ 00.30-03.30 (19.30-22.30): női csapatverseny elődöntő

BIRKÓZÁS - (2-es Karióka Aréna) - 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi kötöttfogás 59 kg és 75 kg selejtezők, elődöntők
21.00-23.45 (16.00-18.45): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 59 KG ÉS 75 KG vigaszág és ÉREMMÉRKŐZÉSEK

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
férfi negyeddöntő:
15.00 (10.00): Spanyolország-Argentína
17.30 (12.30): Belgium-India
23.00 (18.00): Hollandia-Ausztrália
HÉTFŐ 1.30 (20.30): Németország - Új-Zéland

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)
15.00-18.40 (10.00-13.40): díjugratás selejtező

MŰÚSZÁS (Maria Lenk Uszoda)
16.00-18.10 (11.00-13.10): páros, szabadprogram, selejtező

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon) - 1
16.00-19.45 (11.00-14.45): női 75 kg nyolcaddöntő, férfi 56 kg nyolcaddöntő, férfi 60 kg elődöntő, férfi 64 kg nyolcaddöntő, férfi 81 kg negyeddöntő, FÉRFI 49 KG DÖNTŐ
22.00-01.15 (17.00-20.15): női 75 kg nyolcaddöntő, férfi 56 kg nyolcaddöntő, férfi 60 kg elődöntő, férfi 64 kg nyolcaddöntő, férfi 81 kg negyeddöntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont) - 3
17.00-01.00 (12.00-20.00): FÉRFI EGYES DÖNTŐ, NŐI PÁROS DÖNTŐ, VEGYES PÁROS DÖNTŐ

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)
női csoportmérkőzések:
B csoport:
17.15 (12.15): Kína-Egyesült Államok
20.30 (15.30): Szenegál-Szerbia
22.45 (17.45): Spanyolország-Kanada
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
19.15 (14.15): Egyesült Államok-Franciaország
24.00 (19.00): Ausztrália-Venezuela
HÉTFŐ 3.30 (22.30): Szerbia-Kína

VÍZILABDA (Olimpiai Uszoda)
Férfi csoportmérkőzések 5.
(utolsó) forduló:
A csoport:
19.10 (14.10): Ausztrália-Görögország
HÉTFŐ 00.30 (19.30): Szerbia-Japán
HÉTFŐ 01.50 (20.50): Brazília-MAGYARORSZÁG
B csoport:
17.50 (12.50): Montenegró-Spanyolország
20.30 (15.30): Egyesült Államok-Olaszország
21.50 (16.50): Franciaország-Horvátország

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő) - 2
18.00-22.30 (13.00-17.30): FÉRFI ÉS NŐI SZÖRF ÉREMVERSENY, Finndingi 9., 10.futam, férfi és női 470-es 7., 8.futam, Nacra 10., 11., 12.futam, férfi és női Laser tartaléknap, női 49-es tartaléknap

TORNA (Rio Olimpiai Aréna) - 4
19.00-21.45 (14.00-16.45): szerenkénti döntők - férfiak: TALAJ, LÓLENGÉS - nők: UGRÁS, FELEMÁSKORLÁT

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda) - 1
21.00-22.15 (16.00-17.15): NŐI MŰUGRÁS, 3 M, DÖNTŐ

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm) - 1
21.00-01.00 (16.00-20.00): női sprint selejtező nyolcaddöntőbe jutásért, reményfutamok, férfi Omnium (15 km-es Scratch, 4 km-es üldözőverseny, kieséses verseny), FÉRFI SPRINT DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
21.00-05.50 (16.00-00.50): női negyeddöntők

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon) - 1
HÉTFŐ 00.00-1.40 (19.00-20.40): NŐI +75 KG

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com