A teljes vasárnapi műsor

A riói olimpia teljes vasárnapi programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban, az adott napon hány számban osztanak érmet.

rio 2016

augusztus 7., vasárnap (éremosztás 14 számban):
-----------------------------------------------

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-17.30 (8.30-12.30): reményfutamok - férfi egypár, női egypár, férfi kormányos nélküli kettes, női kétpár, férfi kétpár, férfi könnyűsúlyú négyes, előfutamok - női kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, férfi négyes

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)
14.00-21.30 (9.00-16.30): női és férfi egyes 2.forduló
23.00-03.00 (18.00-22.00): női és férfi egyes 3.forduló

ÍJÁSZAT (Szambasétány) - 1
14.00-15.40 (9.00-10.40): női csapatverseny, nyolcaddöntő
19.00-22.30 (14.00-17.30): NŐI CSAPATVERSENY, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) - 2
14.00-14.50 (9.00-09.50): női légpisztoly, alapverseny, 40 lövés
16.00-16.30 (11.00-11.30): NŐI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ
14.00-18.00 (9.00-13.00): női trap, alapverseny, 75 lövés
14.30-19.00 (9.30-14.00): férfi trap, alapverseny, 1.nap, 75 lövés
20.00-21.00 (15.00-16.00): NŐI TRAP, DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) - 1
14.00-19.05 (9.00-14.05): férfi tőr egyéni a negyeddöntőig
21.00-23.05 (16.00-18.05): FÉRFI TŐR EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
férfi csoportmérkőzések, 1.
forduló:
A csoport:
14.30 (9.30): Horvátország-Katar
19.40 (14.40): Dánia-Argentína
hétfő 0.50 (19.50): Franciaország-Tunézia
B csoport:
16.30 (11.30): Svédország-Németország
21.40 (16.40): Lengyelország-Brazília
hétfő 2.50 (21.50): Szlovénia-Egyiptom

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
férfi csoportmérkőzések, 1.forduló:
A csoport:
14.30 (9.30): Olaszország-Franciaország
16.35 (11.35): Brazília-Mexikó
22.05 (17.05): Egyesült Államok-Kanada
B csoport:
20.00 (15.00): Lengyelország-Egyiptom
hétfő 1.30 (20.30): Oroszország-Kuba
hétfő 3.35 (22.35): Argentína-Irán

TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
14.45-3.00 (9.45-22.00): női selejtező

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna) - 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 52 kg és férfi 66 kg, előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 52 KG ÉS FÉRFI 66 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
15.00-20.15 (10.00-15.15): női csoportmérkőzések
22.00-03.15 (17.00-22.15): férfi csoportmérkőzések

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)
15.00-21.00 (10.00-16.00): lovastusa, egyéni és csapatverseny - díjlovaglás 2.
nap

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon) - 2
15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 56 kg B csoport, női 53 kg B csoport
20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 53 KG A CSOPORT
HÉTFŐ 00.00-1.40 (19.00-20.40): FÉRFI 56 KG A CSOPORT

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros 1.forduló

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)
16.00-19.00 (11.00-13.30): férfi 60, 69 és 81 kg mérkőzések a 32 között
22.00-00.30 (17.00-19.30): férfi 60, 69 és 81 kg mérkőzések a 32 között

RÖGBI (Deodoro Stadion)
16.00-19.00 (11.00-14.00): női csoportmérkőzések
21.00-24.00 (16.00-19.00): női mérkőzések a 9-12.helyért, negyeddöntő

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)
Női csoportmérkőzések:
A csoport:
22.30 (17.30): Ausztrália-Törökország
hétfő 0.45 (19.45): Franciaország-Fehéroroszország
B csoport:
17.00 (12.00): Egyesült Államok-Szenegál
19.15 (14.15): Szerbia-Spanyolország
Férfi csoportmérkőzések:
B csoport:
19.15 (14.15): Brazília-Litvánia
24.00 (19.00): Horvátország-Spanyolország
hétfő 3.30 (22.30): Nigéria-Argentína

KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)
17.30-21.10 (12.30-16.10): férfi C-1 és K-1 előfutamok

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Copacabana Erőd) - 1
17.30-21.10 (12.30-16.10): NŐI ORSZÁGÚTI MEZŐNYVERSENY

LABDARÚGÁS
Férfi torna, csoportmérkőzések, 2.forduló:
A csoport, Brazíliaváros (Mané Garrincha Nemzeti Stadion):
hétfő 0.00 (19.00): Dánia - Dél-afrikai Köztársaság
hétfő 3.00 (22.00): Brazília-Irak
B csoport, Manaus (Amazonia Arena):
23.00 (18.00): Svédország-Irak
hétfő 2.00 (21.00): Japán-Kolumbia
C csoport, Salvador de Bahía (Fonte Nova Arena):
18.00 (13.00): Fidzsi-szigetek - Mexikó
21.00 (16.00): Németország-Koreai Köztársaság
D csoport, Rio de Janeiro (Olimpiai Stadion):
20.00 (15.00): Honduras-Portugália
23.00 (18.00): Argentína-Algéria

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda) - 4
18.00-20.20 (13.00-15.20): előfutamok - férfiak: 200 m gyors, 100 m hát, 4x100 m gyorsváltó - nők: 100 m hát, 100 m mell, 400 m gyors
HÉTFŐ 03.00-05.15 (22.00-00.15): elődöntők, döntők - férfiak: 200 m gyors elődöntő, 100 M MELL DÖNTŐ, 100 m hát elődöntő, 4X100 M GYORSVÁLTÓ DÖNTŐ - nők: 100 M PILLANGÓ DÖNTŐ, 100 m mell elődöntő, 400 M GYORS DÖNTŐ, 100 m hát elődöntő

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda) - 1
21.00-22.00 (16.00-17.00): NŐI 3 M-ES SZINKRONMŰUGRÁS

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com