Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportmájus 13., péntek:
------------------
M4 Sport
9.00 és 17.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged
13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, 2.szabadedzés
15.40 és 21.45: Műugrás, Eb, London
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4.mérkőzés, Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend

Sport 1
14.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Egyesült Államok-Magyarország

Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati
19.15: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Németország-Fehéroroszország

Sport M
13.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.45: Kerékpározás, Giro d'Italia, 7.szakasz
17.45: Labdarúgás, U17-es női Eb, Fehéroroszország
20.30: Műugrás, Eb, London

Eurosport 2
12.45: Labdarúgás, U17-es női Eb, Fehéroroszország

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, CSZKA Moszkva-Lokomotiv Kubany Krasznodar
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, Fenerbahce-Laboral Kutxa

Digisport 2
12.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, negyeddöntő
19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, negyeddöntő
20.55: Rögbi, Challenge Kupa, döntő, Harlequins-Montpellier

május 14., szombat:
-------------------
M4 Sport
9.12 és 12.15: Úszás, Európa-bajnokság, London
10.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, 3.
szabadedzés
13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, időmérő edzés
16.00: Kick-box, világkupa, Budapest
18.12: Kézilabda, férfi NB I, MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged

Sport 1
11.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Norvégia-Svédország
14.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Magyarország-Fehéroroszország
17.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Real Madrid
19.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Kanada-Szlovákia

Sport 2
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Final Four, elődöntő, Chambéry-Göppingen
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona
19.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
7.30: Superbike-vb, Malajzia, időmérő edzés
10.00: Superbike-vb, Malajzia, 1.futam
14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 8.szakasz
18.00: Műugrás, Eb, London, női 10 m szinkron, döntő

Eurosport 2
12.45 és 17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt
23.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Philadelphia Union

Digisport 1
11.10: Autósport, Forma-3, Pau, 1.futam
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma
16.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma/Napoli-Frosinone/Sassuolo-Internazionale
23.05: Autósport, IndyCar, Indianapolis

Digisport 2
6.25: K1, Glory-sorozat, Los Angeles
13.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Sanghaj
15.45: Autósport, Forma-3, Pau, 2.
futam
17.25: Rögbi, Bajnokok Kupája, döntő, Saracens-Racing 92
20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
22.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Gimnasia La Plata

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nantes

május 15., vasárnap:
--------------------
M4 Sport
11.20: Úszás, Eb, London
13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, futam
16.15: Labdarúgás, női NB I, döntő, 1.mérkőzés, Ferencváros-MTK

Sport 1
13.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Almati
15.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Németország-Egyesült Államok
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Eibar

Sport 2
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Las Palmas
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Final Four, bronzmérkőzés
17.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Final Four, döntő
19.15: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Szlovákia-Finnország
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.15: Superbike-vb, Supersport, Malajzia, futam
10.00: Superbike-vb, Malajzia, 2.futam
11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona, futam
14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 9.szakasz
18.15: Műugrás, Eb, London, női 3 m szinkron, döntő
21.45: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Orlando City

Eurosport 2
11.30: Kajak-kenu, szlalom Eb, Szlovákia
15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2.
17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Motherwell
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, utolsó forduló
18.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Nacional
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Hellas Verona/Udinese-Carpi

Digisport 2
0.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Independiente-Arsenal
14.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
17.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, döntő

Digisport 3
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, bronzmérkőzés
21.35: Labdarúgás, argentin bajnokság, Argentinos Juniors-Lanús

május 16., hétfő:
-----------------
Sport 1
15.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Kanada-Franciaország
19.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Németország-Magyarország

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
0.00: Kerékpár, Tour of California, 1.szakasz
1.45: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-New York City FC
11.00 és 19.00: Úszás, Eb, London

Eurosport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Genf
18.45: Labdarúgás, U17-es női Eb, Fehéroroszország

Digisport 1
0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes-Boca Juniors

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com