Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportoktóber 9., péntek:
-------------------
M4
9.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1.szabadedzés
13.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 2.szabadedzés
17.45: Kosárlabda, női NB I, PEAC-Pécs - Vasas Akadémia

Sport 1
10.00 és 13.30: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió, Peking
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Logrono, Spanyolország-Luxemburg

Sport 2
8.00: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió, Peking
13.35: Lóverseny, futam
17.30: Röplabda, férfi Eb, Szlovákia-Szerbia
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, London, Anglia-Észtország

Eurosport
14.00: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, Egyesült Arab Emirátusok, 2.szakasz
15.00 és 20.00: Sznúker, Euro Tour, Németország, 1.nap
17.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Németország-Finnország

Eurosport 2
14.00 és 17.45: Sznúker, Euro Tour, Németország, 1.nap

Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
20.50: Rögbi, világbajnokság, Új-Zéland - Tonga

Digisport 2
19.40: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin

október 10., szombat:
---------------------
M4
11.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 3.
szabadedzés
14.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő
17.00: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos-Tatabánya - Balatonfüred
19.00: Vízilabda, férfi ob I, Debreceni VSE - A-Híd OSC Újbuda

Sport 1
1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Toronto Maple Leafs
5.00, 6.00 és 7.30: Tenisz, ATP 500-as torna, Tokió
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Baku, Azerbajdzsán-Olaszország
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Zágráb, Horvátország-Bulgária

Sport 2
6.30 és 13.30: Tenisz, ATP 500-as torna, Tokió
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Asztana, Kazahsztán-Hollandia
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Zenica, Bosznia-Hercegovina - Wales

Sport M
13.55: Lósport, ügető

Eurosport
9.30 és 15.00: Sznúker, Euro Tour, Németország
13.15: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, Egyesült Arab Emirátusok, 3.szakasz

Eurosport 2
12.30: Autósport, GP3, Orosz Nagydíj, Szocsi, 1.
futam
13.15: Sznúker, Euro Tour, Németország

Digisport 1
5.00: K1, Glory-sorozat, Denver
8.30: Tenisz, WTA-torna, Peking, elődöntők
15.20: Rögbi, világbajnokság, Szamoa-Skócia
17.35: Rögbi, világbajnokság, Ausztrália-Wales
20.50: Rögbi, világbajnokság, Anglia-Uruguay

Digisport 2
5.30: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
6.25: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, MotoGP, 4.szabadedzés
7.05: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
8.00: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

október 11., vasárnap:
----------------------
M4
9.00: Autósport, GP3, Orosz Nagydíj, Szocsi, 2.futam
10.00: Autósport, GP2, Orosz Nagydíj, Szocsi, 2.futam
13.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam
15.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-Szentes
18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Pireusz, Görögország-Magyarország

Sport 1
12.45: Kézilabda, női Eb-selejtező, Karjaa, Finnország-Magyarország
14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Veszprém-Besiktas
16.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Kolding - MOL-Pick Szeged
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lipcse, Németország-Grúzia

Sport 2
6.00 és 13.30: Tenisz, ATP 500-as torna, Tokió
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Tórshavn, Feröer-Románia
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Varsó, Lengyelország-Írország
22.45: NFL, alapszakasz, 5.hét

Sport M
11.55: Lósport, galopp

Eurosport
0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Colorado Rapids-Montreal Impact
4.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Japán
11.00: ETC kupa, Olaszország, 1.futam
13.00: ETC kupa, Olaszország, 2.futam
13.30, 17.00 és 20.00: Sznúker, Euro Tour, Németország
15.30: Kerékpár, Párizs-Tours verseny

Eurosport 2
9.00: Autósport, GP3, Orosz Nagydíj, Szocsi, 2.futam
10.00: Sznúker, Euro Tour, Németország
13.00: Autósport, Blancpain Sprint Series, Hollandia
15.15: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, Egyesült Arab Emirátusok, 4.szakasz

Digisport 1
1.00: Auósport, NASCAR, Bank of America
10.00: Tenisz, WTA-torna, Peking, döntő
12.50: Rögbi, világbajnokság, Argentína-Namíbia
15.20: Rögbi, világbajnokság, Olaszország-Románia
17.35: Rögbi, világbajnokság, Franciaország-Írország
20.50: Rögbi, világbajnoksá, Egyesült Államok-Japán

Digisport 2
4.00: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3, futam
5.10: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto2, futam
6.50: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, MotoGP, futam

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com