Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportjúlius 22., péntek:
------------------
M4 Sport
9.40: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1.szabadedzés
13.45: Forma-1, Magyar Nagydíj, 2.szabadedzés
15.45: Autósport, GP2, Magyar Nagydíj, időmérő edzés

Sport 1
15.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

Sport 2
19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.15: Kerékpár, Tour de France, 19.szakasz

Eurosport 2
14.45: Síugrás, nyári GP, Lengyelország
18.00: Atlétika, junior vb, Lengyelország

Digisport 1
14.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Manchester United-Borussia Dortmund
18.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Balmazújváros-Palermo
21.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad
21.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London

Digisport 3
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

július 23., szombat:
-------------------
M4 Sport
10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 3.
szabadedzés
13.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, időmérő edzés
18.00: Labdarúgás, NB I, Diósgyőri VTK-Újpest FC
20.30: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC

Sport 1
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Everton-Barnsley

Sport 2
1.00, 3.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
15.00: Tenisz, ATP-torna, Gstaad
20.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

Sport M
15.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Tour de France, 20.szakasz

Eurosport 2
14.45: Síugrás, nyári GP
17.00: Atlétika, junior vb, Lengyelország
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-Los Angeles Galaxy

Digisport 1
4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford
11.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Melbourne Victory-Juventus
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Red Bull Ring, 1.
futam
15.10: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 1.futam
16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London
18.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Celtic-Leicester City
22.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

Digisport 2
4.00: K-1, Glory-sorozat, Virginia
13.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
19.55: Labdarúgás, belga Szuperkupa, Club Brugge-Standard Liége
23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

Digisport 3
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

július 24., vasárnap:
--------------------
M4 Sport
14.00: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam
18.00: Labdarúgás, NB I, Vasas - DVSC-TEVA

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC, Holly Holm-Valentina Sevcsenko
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

Sport 2
1.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Terence Crawford-Viktor Posztol

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Budapest
15.30: Kerékpár, Tour de France, 21.szakasz
20.05: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország, döntő

Eurosport 2
13.00: Motorsport, motokrossz, vb, Csehország
16.00: Atlétika, junior vb, Lengyelország
18.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Nürburgring
19.15: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-New York City FC
21.05: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City-Seattle Sounders

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Washington
11.00 és 14.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag
23.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Internazionale-PSG

Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Red Bull Ring, 2.futam
15.25: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 2.futam
16.25: Autósport, GT Open, Silverstone, 2.futam
21.15: Autósport, NASCAR, Indianapolis

Digisport 3
23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com