Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportoktóber 16., péntek:
--------------------
M4 Sport
16.00: Vízilabda, női ob I, Szentes-UVSE
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szombathely-Atomerőmű

Sport 1
16.45: Kézilabda, női BL, CSM Bucuresti-Selgros Lublin

Sport 2
13.45: Lóverseny, futam

Eurosport
9.30: Pályakerékpáros Eb, Svájc
16.00: Tenisz, WTA-Torna, Linz

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Lechia Gdansk-Gornik Zabrze
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Borussia Dortmund
23.00: Pályakerékpáros Eb, Svájc

Digisport 1
9.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

Digisport 2
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kuban Krasznodar-Panathinaikosz
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Real Madrid

október 17., szombat:
---------------------
M4 Sport
13.15: Német túraautó-bajnokság, Hockenheim, 1.futam
15.45: Vízilabda, férfi ob I, RacioNet-Honvéd - VasasPlaket
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Diósgyőr
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Szombathelyi Haladás
22.30: Ökölvívás, profi gála, Budapest

Sport 1
4.00: Ökölvívás, profi gála, Brooklyn, Seanie Monaghan-Donovan George
14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, MVM-Veszprém - THW Kiel
17.15: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged
19.45: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Vardar Szkopje-Győri Audi ETO

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, ELPozo Murcia-Movistar Inter
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante
18.00: Vízilabda, férfi BL, playoff, visszavágó, Szolnoki Dózsa-Közgép - CN Marseille
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Rayo Vallecano

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető

Eurosport
9.30 és 17.30: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Svájc
13.45: Tenisz, WTA-torna, Linz, elődöntő
21.30: Küzdősport, King of Kings, Tallinn
23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Brazília-Koreai Köztársaság

Eurosport 2
3.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-New York City
12.45: Autósport, Formula Renault Eurocup, Spanyolország
14.15: Autósport, Renault-világsorozat, Spanyolország, 1.
futam
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Mönchengladbach
20.30: Labdarúgás, MLS, Toronto-Columbus
22.00: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Nigéria-Egyesült Államok

Digisport 1
0.55, 1.50, 2.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3.szabadedzések
10.10: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 1.futam
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan

Digisport 2
4.30: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, időmérő
5.25: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, 4.
szabadedzés
6.05: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, időmérő
7.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto2, időmérő
10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntők
16.00: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 2.futam
16.50 és 20.55: Rögbi, vb, negyeddöntők
18.55: Vízilabda, férfi BL, A-HÍD OSC Újbuda - DIGI Oradea

október 18., vasárnap:
----------------------
M4 Sport
15.00: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Mezőkövesd
22.00: Műrepülés, Red Bull Air Race, Las Vegas

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, New York, Gennagyij Golovkin-David Lemieux
11.15: Labdarúgás, az Eb-pótselejtezők sorsolása, Nyon
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid
19.45: Röplabda, férfi Eb, döntő

Sport 2
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-Feyenoord
16.45: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria - Podravka Vegeta
19.00: Amerikaifutball, NFL, Buffalo-Cincinnati
22.30: Amerikaifutball, NFL, Green Bay-San Diego

Sport M
11.55: Lóverseny, galopp
17.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Párizs

Sportklub
17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Graz

Eurosport
9.15: Atlétika, maraton, Amszterdam
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő
15.30: Autósport, Renault-világsorozat, Spanyolország, 2.futam
18.00: Motorsport, Superbike, vb, Doha, 1.futam
19.00: Motorsport, Superbike, vb, Supersport, Doha, futam
21.00: Motorsport, Superbike, vb, Doha, 2.futam
23.00: Labdarúgás, MLS, Houston-Seattle

Eurosport 2
0.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Chile-Horvátország
10.00 és 19.30: Pályakerékpáros Eb, Svájc
12.45: Autósport, Formula Renault Eurocup 2.0, Spanyolország
13.45: Superbike, brit bajnokság
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hannover
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Ingolstadt
21.30: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

Digisport 1
0.35: Labdarúgás, argentin bajnokság
4.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, futam
5.10: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto2, futam
6.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, futam
9.45: Autósport, Audi TT Kupa, Hockenheim, 2.futam
10.40: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 3.futam
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Palermo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Norwich
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

Digisport 2
1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Joinville-Figueirense
7.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, páros döntő
10.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, döntő
13.50 és 16.50: Rögbi, vb, negyeddöntők
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nice
23.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético PR-Corinthians

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com