Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportoktóber 14., péntek:
--------------------
M4 Sport
17.30: Jégkorong, MOL Liga, Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék

Sport 1
12.00: Kerékpár, országúti vb, Doha, junior férfi mezőnyverseny
20.00: Kézilabda, női BL, Vardar Szkopje - FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 2
14.00: Lósport, futam
20.45: Labdarúgás, Primera División, Las Palmas-Espanyol

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester, negyeddöntő

Eurosport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, negyeddöntő
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hertha BSC

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Olympique Lyon

Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-AS Monaco
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria-Anadolu Efes

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Barcelona
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-FC Bruges

október 15., szombat:
--------------------
M4 Sport
14.30: Autósport, DTM, Hockenheim, 1.futam
15.30: Labdarúgás, NB I, Gyirmót-Mezőkövesd
17.45: Labdarúgás, NB I, DVTK-Videoton
20.00: Vízilabda, női ob I, UVSE-Dunaújváros

Sport 1
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Movistar Inter-Burela P.Rubén
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 2.forduló, visszavágó, Csurgó-Achilles Bocholt
17.00: Kézilabda, férfi BL, Telekom Veszprém-THW Kiel
19.15: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC-Midtjylland

Sport 2
11.30 és 15.00: Kerékpár, országúti vb, Doha, női mezőnyverseny
13.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Sevilla
16.15: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Deportivo La Coruna
18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Granada
20.45: Labdarúgás, Primera División, Betis-Real Madrid

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, superpole
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, 1.
futam
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester, elődöntő

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayer Leverkusen

Digisport 1
1.55: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, 3.szabadedzés
2.50: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, 3.szabadedzés
3.50: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, 3.szabadedzés
10.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő
14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-AS Roma
17.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese
23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
5.30: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, időmérő edzés
6.25: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, 4.szabadedzés
7.05: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, időmérő edzés
8.00: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, időmérő edzés
9.55: Autósport, F3 Eb, Hockenheim, 1.
futam
14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lille

Digisport 3
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Leinster Rugby-Castres Olympique
18.30: Rögbi, Bajnokok Kupája, Northampton Saints-Montpellier

Spíler TV
2.00: Jégkorong, NHL, Nashville Predators-Chicago Blackhawks
13.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Leicester City
15.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Everton
18.05: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-West Ham United

október 16., vasárnap:
---------------------
M4 Sport
12.45: Labdarúgás, NB II, Bébkéscsaba-Vác
15.00: Autósport, DTM, Hockenheim, 2.futam
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV 19-Red Bull Salzburg

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Málaga
15.15: Kézilabda, EHF Kupa, 2.forduló, 1.mérkőzés: Érd-Issy Paris 15.30
17.15: Kézilabda, férfi BL, Vardar Szkopje - MOL-PICK Szeged
20.30: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Celta Vigo

Sport 2
9.15: Kerékpár, országúti vb, Doha, férfi mezőnyverseny
16.15: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Real Sociedad
19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30: Autósport, World Endurance, Japán,
11.15: Autósport, Supersport, Jerez
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, 2.futam
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő
16.00 és 20.30: Sznúker, Brit Open, Manchester, döntő

Eurosport 2
9.30: Atlétika, maraton, Amszterdam
14.15: Autósport, Supersport, Jerez
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Darmstadt
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-RB Leipzig
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Toronto FC

Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, döntő
14.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Bologna
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Lokeren
20.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-AC Milan
22.45: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
3.50: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, futam
5.10: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, futam
6.50: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, futam
10.00: Autósport, F3 Eb, Hockenheim, 3.futam
12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Atalanta
14.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Cagliari
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St.Étienne-Dijon
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Metz

Digisport 3
11.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim, 2.futam
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Waregem
20.25: Autósport, NASCAR, Kansas Speedway

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Montréal Canadiens
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Calgary Flames
14.05: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Watford
16.35: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Burnley

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com