Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportoktóber 23., péntek:
--------------------
M4 Sport
17.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1.szabadedzés
21.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 2.szabadedzés

Sport 1
13.43: Lóverseny, futam
16.45: Kézilabda, női BL, Baia Mare-Larvik

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Espanyol

Eurosport
12.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
22.00: Pályakerékpár, London

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzów-Wroclaw
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Hamburg
22.30: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Anglia-Koreai Köztársaság

Digisport 1
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Lokomotiv Kuban Krasznodar

Digisport 2
8.00 és 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, MotoGP és Moto2, 2.
szabadedzés
14.30: Tenisz, WTA-torna, Kremlin Kupa
18.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Nantes
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Toulouse

október 24., szombat:
--------------------
M4 Sport
13.00: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Románia
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - DVSC-TEVA
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Ferencváros
19.40: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő edzés

Sport 1
4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Carolina Hurricanes
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Inter Movistar-Barcelona
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Montpellier
19.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Twente - PSV Eindhoven

Sport 2
10.00: Salakmotor, Ausztrál Nagydíj
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe

Sport M
13.55: Lóverseny, futam

Eurosport
0.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Horvátország-Nigéria
9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden, női óriásműlesiklás
13.45 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
19.45: Pályakerékpár, Manchester
22.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Egyesült Államok
23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Németország-Mexikó

Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Egyesült Államok-Chile
8.00: Kerékpár, Saitama Criterium, Japán
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Köln
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Hertha BSC
20.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Mali-Honduras
23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Argentína-Ausztrália

Digisport 1
2.55, 3:50 és 4:50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3.szabadedzés
5.45: Autósport, Formula E, Peking, időmérő edzés
9.25: Autósport, Formula E, Peking, futam
12.00: Tenisz, WTA-torna, Kremlin Kupa
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Internazionale

Digisport 2
4.25: Autósport, Formula E, Peking, 2.
szabadedzés
6.30, 7.25, 8.05 és 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő edzés
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Genoa
17.00: Rögbi, világbajnokság, elődöntő
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bastia
22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Figueirense-Santos

Digisport 3
14.30: Tenisz, ATP-torna, Kremlin Kupa
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

október 25., vasárnap:
--------------------
M4 Sport
13.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Siófok
15.00: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-Zalaegerszeg
20.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

Sport 2
8.30: Autósport, TRC-sorozat, Thaiföld
14.45: Kézilabda, női BL, Fleury-Ferencváros
16.45: Kézilabda, férfi BL, PSG-Veszprém
19.00: Kézilabda, női BL, Győr-Midtjylland
21.15: NFL, New York Giants-Dallas Cowboys

Sport M
11.55: Lóverseny, futam

Eurosport
9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden, férfi óriásműlesiklás
14.45: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
17.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Egyesült Államok
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Toronto FC
0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy

Eurosport 2
12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-FC Augsburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Schalke 04
19.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Franciaország-Szíria
22.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Oroszország - Dél-Afrikai Köztársaság

Digisport 1
0.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Sport Recife
4.55, 6.15 és 7.55: Motorsport, Moto3, MotoGP, Moto2, Malajziai Nagydíj, futamok
9.55: Atlétika, Frankfurt Maraton
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Newcastle
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Southampton
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-St.Étienne

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Verona
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AS Roma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Napoli

Digisport 3
12.00: Tenisz, ATP-torna, Kremlin Kupa
14.00: Tenisz, ATP-torna, Kremlin Kupa
16.50: Rögbi, világbajnokság, elődöntő
19.45: Autósport, NASCAR, Talladega

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com