Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportoktóber 30., péntek:
--------------------
M4 Sport
16.00: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 1.szabadedzés
17.45: Kosárlabda, férfi bajnokság, JP-TOP COP Jászberény-TLI-Alba Fehérvár

Sport 1
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Abu-Dzabi

Sport 2
13.43: Lósport, futam
14.15, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel, negyeddöntők
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Atlético Madrid

Eurosport
12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
22.00: Ökölvívás, cirkálósúlyú mérkőzés, C.Kennedy-B.Mwakalebela, Newport

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Gornik Zabrze
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern München

Digisport 1
18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Szpartak Vojput-MVM Veszprém
20.55: Rögbi, világbajnokság, a 3.
helyért, Dél-afrikai Köztársaság - Argentína

Digisport 2
20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Paris Saint-Germain

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Olympiakosz

október 31., szombat:
---------------------
M4 Sport
13.00: Vízilabda, női ob I, BVSC-UVSE
16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Budapest Honvéd
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Vasas
19.55: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő

Sport 1
14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel
18.00: Futsal, spanyol bajnokság, D-Link Zaragoza - Jumilla
19.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Hypo NÖ-Győri Audi ETO KC

Sport2
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Las Palmas
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sevilla
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona

Sport M
13.55: Lósport, ügető

Sportklub
17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

Eurosport
7.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
22.00: Lósport, Breeders' Cup, Lexington, Egyesült Államok

Eurosport 2
0.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, férfi rövidprogram
6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, 1.szakasz
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Bayer Leverkusen
21.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, kűr

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Liverpool
15.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Manchester United
18.00: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Torino
20.25: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AS Roma
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
13.30: Labdarúgás, skót Premier League, Celtic-Aberdeen
16.30: Rögbi, világbajnokság, döntő, Új-Zéland - Ausztrália
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Troyes-Olympique Lyon

Digisport 3
14.55: Autósport, Euroformula Open, Barcelona, 1.
futam
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, St.Étienne-Reims
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Westerlo-Club Brugge

november 1., vasárnap:
----------------------
M4 Sport
10.25: Autósport, túraautó-világbajnokság, Thaiföld
14.30: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Szolnok
19.00: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

Sport 1
13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringen - FTC-Rail Cargo Hungaria
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Málaga
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Athletic Bilbao

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, ADO Den Haag-Feyenoord
15.30: NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Detroit Lions
19.00: NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Cincinnati Bengals
22.30: NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys - Seattle Seahawks

Sport M
10.55: Lósport, galopp

Sportklub
17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Innsbruck

Eurosport
4.00: Autóverseny, World Endurance bajnokság, Kína
10.15 és 11.15: Autósport, túraautó világbajnokság, Thaiföld
12.25: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
15.30: Atlétika, maraton, New York
21.00 és 23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság

Eurosport 2
0.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, párosok kűr
6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, 2.szakasz
8.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, döntő
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Darmstadt
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Hannover
19.45 és 22.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr, döntő
14.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-Sunderland
16.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Bournemouth
20.30: Labdarúgás, Serie A, Lazio-AC Milan
23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Frosinone
14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Napoli
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Mousrcon
19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiroa-Corinthians

Digisport 3
12.55: Autósport, Euroformula Open, Barcelona, 2.futam
13.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Lille
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Angers
19.10: Autósport, NASCAR, Martinsville Speedway

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com