Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportdecember 4., péntek:
--------------------

M4 Sport
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja
18.57: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE - TLI-Alba Fehérvár

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió
20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Salford City-Hartlepool

Sport M
13.43: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
18.30 és 20.15: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
22.00: Lovaglás, European Masters, Párizs

Eurosport 2
14.00 és 22.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
17.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin - Termalica Bruk-Bet
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hannover 96

Digisport 1
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

Digisport 2
8.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Indian Aces-Singapore Slammers
11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Japan Warriors
18.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Aluinvent DVTK Miskolc-Valosun Brno
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Paris Saint-Germain

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kubany Krasznodar-Zielmet Gora
21.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Academica

december 5., szombat:
--------------------

M4 Sport
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja
14.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Diósgyőri VTK
18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Videoton FC
20.42: Vízilabda, férfi ob I, PannErgy-MVLC - Kaposvár

Sport 1
12.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz
15.30: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Montenegró-Szerbia
17.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Magyarország-Tunézia
20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 2. nap
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona

Sport M
13.55: Lósport, ügető

Eurosport 1
8.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 11.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer
12.30 és 15.30: Biatlon, világkupa, Svédország
16.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer
18.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
20.30: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

Eurosport 2
11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Montafon
14.00 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Borussia Dortmund

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Manchester City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham United
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Bournemouth
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Angers
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-AS Monaco
22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Banfield-Aldovisi

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Aberdeen

december 6., vasárnap:
----------------------

M4 Sport
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

Sport 1
13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel - MVM Veszprém
16.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Japán-Montenegró
18.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Szerbia-Magyarország
20.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Tunézia-Dánia

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 3. nap
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Vilaarreal-Rayo Vallecano
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Giants-New York Jets
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

Sport M
13.43: Lósport, futam

Eurosport 1
8.45 és 14.15: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 11.45: Sífutás, világkupa, Lillehammer
11.00 és 13.30: Biatlon, világkupa, Svédország
14.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer
17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise
21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, döntő, Columbus Crew-Portland Timbers

Eurosport 2
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-SV Darmstadt 98

Digisport 1
1.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes-Olimpo
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AC Milan

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Montpellier
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Sassuolo
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes

Digisport 3
12.30: Tenisz, International Tennis Premier League, UAE Royals-Philippine Mavericks
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges-Charleroi
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht
20.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Goiás-Sao Paulo
22.15: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com