• 1 ℃ / 3 ℃

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 5., kedd:
---------------

sport
M4 Sport
16.15: Vízilabda, Univer Kupa, Magyarország-Olaszország
17.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Spanyolország-Olaszország
19.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Szlovákia

Sport 1
17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Sassari

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Santa Caterina, 1.futam
12.45: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Santa Caterina, 2.
futam
14.30: Sífutás, világkupa, Oberstdorf
16.45: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen, selejtező
19.00: Darts, BDO-világbajnokság
20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Ludwigsburg-Zielona Gora
22.00: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália "Arany"-Egyesült Államok
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Liverpool

Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sampdoria

január 6., szerda:
------------------
M4 Sport
19.00: Jégkorong, MOL Liga, MAC Budapest-DVTK

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Chicago Bulls-Milwaukee Bucks

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Lokomotiv
18.45: Női kézilabda BL, csoportkör, 1.forduló, Fleury Loiret-Thüringer HC

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 1.futam
12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 2.futam
14.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, női 10 km klasszikus
15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi 15 km klasszikus
16.30: Síugrás, Négysáncverseny, 4.állomás, Bischofshofen
19.00 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
20.00: Kosárlabda, Eurokupa, Makkabi Tel-Aviv - Ljubljana
22.00: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

Digisport 2
2.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
11.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Villarreal
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma
18.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Betis-Sevilla
20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, FC Barcelona-Espanyol

Digisport 3
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália "Zöld" - Nagy-Britannia
15.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Valencia-Granada
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Everton-Manchester City

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com