Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportjanuár 8., péntek:
------------------

Sport 1
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Exeter-Liverpool

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
11.45: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint
13.15: Sífutás, világkupa, Toblach, női 5 km szabadstílus
14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női sprint
16.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
20.30: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
11.15: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi 10 km szabadstílus
14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha
17.45: Síugrás, világkupa, Willingen
19.00: Darts, BDO-világbajnokság

Digisport 1
10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália "Zöld"-Franciaország
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bastia

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Anadolu Efes
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena Zvezda-Fenerbahce

Digisport 3
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Unicaja Málaga

január 9., szombat:
------------------

M4 Sport
14.15: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-HCB Südtirol

Sport 1
13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov Don-FTC-Rail Cargo Hungaria
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo La Coruna

Sport 2
3.30 és 6.00 : Tenisz, ATP-torna, Brisbane
13.45: Labdarúgás, FA Kupa, Wycombe Wanderers-Aston Villa
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Sheffield United
22.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Kansas City Chiefs

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00: Szánkó vk, Lettország
9.15 és 11.30: Alpesi sí vk, Altenmarkt-Zauchensee, női lesiklás
10.30 és 13.30: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi óriásműlesiklás
12.45: Sílövő vk, Németország, férfi üldözéses klasszikus stílusú verseny
15.00: Sílövő vk, Németország, női üldözéses klasszikus stílusú verseny
16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, döntő
18.00: Síugró vk, Willingen
19.45 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
9.30 és 11.00: Szánkó vk, Lettország
12.15: Sífutó vk, Val di Fiemme, női 10 km, klasszikus tömegrajt
14.15: Sífutó vk, Val di Fiemme, férfi 15 km, klasszikus verseny
16.45: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk

Digisport 1
8.30: Tenisz, Hopman Kupa, döntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

Digisport 2
10.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Troyes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Ajaccio

január 10., vasárnap:
---------------------

M4
11.30: Alpesi sí vk, Zauchensee, női szuper-óriásműlesiklás
15.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női csoportmérkőzés, Hollandia-Magyarország
17.25: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szerbia
20.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Horvátország-Szerbia

Sport 1
15.45: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Scunthorpe
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Tottenham-Leicester
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Cincinnati Bengals-Pittsburgh Steelers
10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sporting Gijón
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Minnesota Vikings-Seattle Seahawks
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Washington Redskins-Green Bay Packers

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi műlesiklás
12.00: Sífutó vk, Németország, férfi tömegrajtos verseny
13.45: Sífutó vk, Val di Fiemme, női 9 km, szabadstílusú verseny
14.45: Sílövő vk, Németország, női tömegrajtos verseny
15.45: Síugró vk, Willingen
18.45: Darts, BDO-világbajnokság
22.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
9.15: Szánkó vk, Lettország
11.30: Alpesi sí vk, Altenmarkt-Zauchensee, női szuper-óriásműlesiklás
13.30: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi műlesiklás
15.30: Sífutó vk, Val di Fiemme, férfi 9 km, szabadstílusú verseny
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
23.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Bayer Leverkusen-CA Independiente

Digisport 1
2.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Napoli
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-St. Étienne
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Guingamp

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Empoli

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com