Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportjanuár 29., péntek:
-------------------

M4 Sport
18.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, női kűr

Sport 1
13.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Novokuznyeck-Slovan
18.15: Kézilabda, férfi Eb, elődöntő, Krakkó, Norvégia-Németország
20.45: Kézilabda, férfi Eb, elődöntő, Krakkó, Spanyolország-Horvátország

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
16.00: Kézilabda, férfi Eb, a 7.helyért, Wroclaw, Lengyelország-Svédország
20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Derby County-Manchester United

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport
13.30 és 15.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld
20.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, női kűr

Eurosport 2
15.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, páros rövid program
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Zalgiris Kaunas
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Laboral Kutxa

Digisport 3
20.25: Kosárlabda, belga bajnokság, Saint-Truiden - Anderlecht

január 30., szombat:
-------------------

M4 Sport
10.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, páros kűr
14.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, jégtánc kűr
19.30: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE

Sport 1
15.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Atlético Madrid
18.15: Labdarúgás, FA Kupa, 4.
forduló, Liverpool-West Ham
20.30: Ökölvívás, profi gála, George Groves-Andrea Di Luisa, London

Sport 2
13.45: Labdarúgás, FA Kupa, 4.forduló, Colchester-Tottenham
16.00: Labdarúgás, FA Kupa, 4.forduló, Arsenal-Burnley
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Athletic Bilbao

Sport M
13.45, 15.30 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.30: Tenisz, Australian Open, női döntő
11.45: Tenisz, Australian Open, férfi páros döntő
15.45: Északi összetett, vk, Seefeld

Eurosport 2
8.15: Síugrás, vk, Szapporo
10.15: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 1.futam
11.00: Alpesi sí, vk, Garmisch Partenkirchen, férfi lesiklás
13.00: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 2.
futam
14.00: Szánkó, világbajnokság, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Hamburger Sv
20.45: Szabadstílusú sí, vk, Calgary

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Palermo
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Frosinone

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Hearts
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-AS Monaco
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Olympique Lyon

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Leuven-Standard Liége
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Ajaccio-Montpellier

január 31., vasárnap:
--------------------

M4 Sport
14.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, gála
17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Villach
20.00: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Wáberer Hungária-Zugló - PannErgy-MVLC

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, All Star-hétvége, skills challenge
11.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante
14.45: Kézilabda, férfi Eb, bronzmérkőzés, Krakkó
17.15: Kézilabda, férfi Eb, döntő, Krakkó
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol
23.00: Jégkorong, NHL, All Star-mérkőzés

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Roda-Ajax
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sporting Gijón
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Celta Vigo

Sport M
12.00, 15.30 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
2.00 és 3.00: Síugrás, vk, Szapporo
9.30: Tenisz, Australian Open, férfi döntő
12.45: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 2.futam
13.30: Alpesi sí, vk, Garmisch Partenkirchen, férfi óriásműlesiklás, 2.futam,
14.30: Északi összetett, vk, Seefeld

Eurosport 2
9.30: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 1.futam
11.30: Északi összetett, vk, Seefeld
12.15: Szánkó, világbajnokság, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-FC Köln
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Juventus
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Empoli
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Lokeren
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Fiorentina
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-PSG

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Nice

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com