Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 25., csütörtök:
----------------------

M4 Sport
17.00: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr
18.00: Kézilabda, K&H férfi liga, PLER-Budapest - Kőnig Trade-Balmazújváros

Sport 1
12.00: Lósport, futam
20.00: Darts, Premier League, 4. állomás, Aberdeen

Sport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00 és 14.00: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
16.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lokomotiv Moszkva-Fenerbahce
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Liverpool-Augsburg

Digisport 2
15.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lazio-Galatasaray
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Napoli-Villarreal

Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Athletic Bilbao-Olympique Marseille
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund

sport

február 26., péntek:
-------------------

M4 Sport
16.15: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr
18.30: Futsal, magyar bajnokság, Haladás-Göcsej

Sport 1
12.00: Lósport, futam
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Asztrahanocska-Dunaújvárosi Kohász KA

Sport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Las Palmas

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, világkupa, Hinterstoder, férfi óriás-műlesiklás
10.30 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme
12.45: Síugrás, világkupa, Almati
15.45 és 19.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

Eurosport 2
9.30 és 13.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország
13.00: Labdarúgás, sorsolás, Európa Liga
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Slask Wroclaw-Gornik Zabrze
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-Hertha BSC

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, sorsolás, Európa Liga
18.50: Vízilabda, női Euroliga, Szentes-Sabadell
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bastia

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Lokeren

Digisport 3
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Barcelona-Olympiakosz

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com