• 4 ℃ / 5 ℃

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportmárcius 25., péntek:
-------------------

M4 Sport
16.45: Röplabda, női NB I, TEVA Gödöllői RC-Fatum Nyíregyháza
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK

Sport 1
14.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 1.nap

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, katalán körverseny, 5.szakasz
20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Harelbeke GP

Digisport 1
16.00 és 22.45: Tenisz, WTA-torna, Miami
20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Franciaország

Digisport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Zalgiris Kaunas-Himki Moszkva
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Olympiakosz-Real Madrid

március 26., szombat:
--------------------

M4 Sport
13.45: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, Debrecen-DVTK Jegesmedvék
17.57: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Horvátország
20.19: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 1
1.00: Jégkorong, NHL, St.
Louis Blues-Vancouver Canucks
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Inter Movistar-Palma Futsal
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, MVM Veszprém-Motor Zaporizzsja
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Anglia

Sport 2
14.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 2.nap
18.00: Jégkorong, NHL, Buffalo Sabres-Winnipeg Jets
21.00: Ökölvívás, Kell Brook-Kevin Bizier, profi gála, Sheffield

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 6.
szakasz
17.45: Lósport, futam
20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Eurosport 2
14.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester
21.00: Küzdősport, World Grand Prix-sorozat

Digisport 1
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
17.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Ausztria-Albánia

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

március 27., vasárnap:
---------------------

M4 Sport
16.45: Röplabda, női NB I, elődöntő, Vasas Óbuda-Újpesti TE
20.00: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő

Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Montpellier
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Rhein-Neckar Löwen - PPD Zagreb
23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils

Sport 2
15.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tbiliszi, 3.nap

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 7.szakasz
14.15: Kerékpár, nemzetközi kritériumverseny, Franciaország, 2.nap
16.00 és 20.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Eurosport 2
14.00: Sznúker, The Players Championship, Manchester

Digisport 1
14:55 Kézilabda, német bajnokság, Hannover-THW Kiel
17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
3.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

március 28., hétfő:
-------------------

M4 Sport:
17.57: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-MVM Veszprém

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

Eurosport 2
13.00 és 16.00: Motokrossz, világbajnokság, Hollandia

Digisport 1
17.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com