• -6 ℃ / 3 ℃

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportáprilis 8., péntek:
-------------------
M4 Sport
15.55: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, negyeddöntő
18.00: Szinkronkorcsolya világbajnokság, Budapest
20.25: Labdarúgás, női Európa-bajnoki selejtező, Gyirmót, Magyarország-Horvátország

Sport 2
13.00: Lósport, futam

Sport M
15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.30, 18.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny

Eurosport 2
15.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Hannover

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Lyon

Digisport 2
15.55, 16.50 és 17.50: Gyorsaságimotoros világbajnokság, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, rájátszás, KRC Genk-Oostende

április 9., szombat:
--------------------
M4 Sport
10.12: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, elődöntő
16.25: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Franciaország-Magyarország, Toulon
20.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC - DVSC-TEVA

Sport 1
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona
22.45: Tenisz, ATP-torna, Houston

Sport 2
1.00, 3.00: Tenisz, ATP-torna, Houston
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid
21.45: Ökölvívás, profi gála, London, Charles Martin-Anthony Joshua

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny
18.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice
20.00: Curling, férfi világbajnokság, Bázel

Eurosport 2
14.45 és 20.30: Motorsport, Le Mans
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Mainz

Digisport 1
2.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Godoy Cruz-San Lorenzo
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Chelsea
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Bromwich Albion
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Internazionale
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp - Paris-Saint Germain
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
23.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Sarmiento

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Celtic
15.55: Gyorsaságimotoros-vb Amerikai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
19.30: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
20.25: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
21.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

április 10., vasárnap:
----------------------
M4 Sport
15.30: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, bronzmérkőzés
17.00: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, döntő
18.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Manny Pacquiao-Timothy Bradley
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Celta Vigo
15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó, Dunaújvárosi KKA-Randers
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Rayo Vallecano

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Buducsnoszt-Baia Mare
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Kerékpár, Párizs-Roubaix
18.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Forde
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Houston Dynamo-Seattle Sounders FC

Eurosport 2
2.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Miami FC-Tampa Bay Rowdies
7.00, 13.00 és 20.30: Motorsport, Le Mans
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Bayer Leverkusen
20.30: Motorsport, Motokrossz-vb

Digisport 1
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Leicester
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester United
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Bordeaux
23.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central-Célez Sarsfield

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Fiorentina
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Verona
17.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, futam
19.15: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, futam
20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, futam

Digisport 3
13.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Stoke City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Lazio

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com