Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek, szombat, vasárnap

A csütörtöki, pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

augusztus 20., csütörtök:
-------------------------

sport
M4 Sport
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, selejtező, első mérkőzés, Lech Poznan-Videoton

Sport 1
13.35: Lóverseny, futam

Sport 2
19.30: Jégkorong, BL, Krefeld Pinguine-Kärpät Oulu

Eurosport
16.00: Lovassport, Európa-bajnokság, díjugratás, Aachen

Eurosport 2
22.00: Kerékpár, amerikai körverseny, 4.szakasz

Digisport 1
17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

augusztus 21., péntek:
----------------------
M4 Sport
16.00: Kajak-kenu vb, Milánó
17.30: Lovas Eb, Aachen, díjugratás

Sport 1
13.35: Lóverseny, futam
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Sevilla

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Cleveland Browns-Buffalo Bills
18.00: Jégkorong, BL, Nyeman Grodno-Adler Mannheim

Sport M
18.55: Lóverseny, ügető, galopp és agárverseny

Eurosport
16.00: Kajak-kenu vb, Milánó
17.30: Lovas Eb, Aachen

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Wisla Krakow
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Werder Bremen
22.30: Kerékpár, amerikai körverseny, 5.szakasz

Digisport 1
17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

Digisport 2
19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier - Paris Saint-Germain

augusztus 22., szombat:
-----------------------
M4 Sport
1.30, 5.00 és 12.00: Atlétikai vb, Peking
10.15 és 15.15: Kajak-kenu vb, Milánó
14.00: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés
17.15: Autósport, GP2, Belgium, 2.
futam
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Szombathelyi Haladás
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Ferencváros

Sport 1
15.45: Jégkorong, BL, KalPa Kuopio-Ocelari Trinec
19.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-PSV

Sport 2
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Getafe
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Las Palmas
22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Valencia

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető

Eurosport
1.30, 3.00 és 12.15: Atlétikai vb, Peking
10.30 és 15.45: Kajak-kenu vb, Milánó
18.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 1.szakasz
22.45: Kerékpár, amerikai körverseny, 6.szakasz

Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball, nemzeti liga, Gold Coast Suns-Essendon
12.00: Gyorsaságimotor, World Endurance Championship, Oschersleben
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Stuttgart
22.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Orlando City

Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle United
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Tottenham Hotspur
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-AS Roma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Goiás-Vasco da Gama

Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Rennes
19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

augusztus 23., vasárnap:
------------------------
M4 Sport:
2.30, 5.00 és 12.15: Atlétikai vb, Peking
9.15: Autósport, GP3, Belgium, 2.
futam
10.00: Kajak-kenu vb, Milánó
14.00: Forma-1, Belga Nagydíj, futam
17.00: Lovas Eb, Aachen, díjugratás
18.30: Röplabda, női Európa Liga, Magyarország-Izrael

Sport 1
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Athletic Bilbao
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Real Madrid
22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Villarreal

Sport 2
16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Vitesse

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető

Eurosport
2.30 és 12.15: Atlétikai vb, Peking
9.30: Autósport, GP3, Belgium, 2.futam
10.00: Kajak-kenu vb, Milánó
15.45: Kerékpár, Vattenfall Cyclassics, Németország
16.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 2.szakasz
21.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-New York City FC

Eurosport 2
11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Belgium, futam
13.00: Motokrossz vb, Olaszország, MX2, MXGP futamok
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Borussia Dortmund
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Mainz
22.00: Kerékpár, amerikai körverseny, 7.szakasz

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Figueirense-Sport Recife
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Chelsea
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester City
19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati, döntő
22.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, döntő

Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AC Milan
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Palmeiras

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com