Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportjúlius 31., péntek:
-------------------

M4
9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, női 3 m
9.45: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Magyarország-Argentína
11.15: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Szerbia-Ausztrália
14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, női 3 m
16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, csapat szabadprogram
18.15: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Görögország-Oroszország
19.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi 3 m
20.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Egyesült Államok-Olaszország

Sport 1
13.35: Lósport, futam
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Newcastle United-Borussia Mönchengladbach

Sport 2
11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
20.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta

Eurosport
9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, női 3 m
14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, női 3 m
17.00: Lovassport, Nemzetek Kupája, Nagy-Britannia
18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi 3 m
20.15: Síugrás, Nyári Grand Prix, Lengyelország

Eurosport 2
8.30 és 20.00: Sznúker, Európa Torna, Lettország
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Piast Gliwice-Gornik Zabrze

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Genk

augusztus 1., szombat:
---------------------

Duna World
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK–Videoton FC

M4
7.00. 9.00 és 11.45: Vizes vb, Kazany, nyíltvízi úszás, férfi és női 25 km
12.45 és 18.00: Vizes vb, Kazany, női vízilabda
14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, férfi toronyugrás
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Ferencváros

Sport 1
9.00 és 10.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, női elődöntők
13.00 és 15.15: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
17.45 és 18.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, férfi negyeddöntők

Sport 2
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, elődöntő
14.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, női döntő
15.00: Kosárlabda, barátságos mérkőzés, Johannesburg, Team Africa-Team World
22.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, elődöntő

Sport M
13.55: Lósport, ügető

Eurosport
9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, férfi toronyugrás
15.30: Kerékpár, Spanyolország, Clasica San Sebastian
18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, női 3 m
20.15: Síugrás, Nyári Grand Prix, Lengyelország
22.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
9.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Malajzia
9.45 és 14.00: Sznúker, Európa Torna, Lettország
11.15: Ausztrálfutball, Gold Coast Suns-West Coast Eagles
20.15: Labdarúgás, német Szuperkupa-mérkőzés, Wolfsburg-Bayern München

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Ross County
15.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Everton-Leeds United
18.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olympique Marseille-Juventus
21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Grémio

Digisport 2
11.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Spielberg, 1. futam
14.00: Autósport, Audi TT Kupa, 1. futam
15.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Spielberg, 2. futam
16.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hamburg-Hellas Verona

augusztus 2., vasárnap:
----------------------

Duna World
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd – DVSC-TEVA

M4
8.30: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok
12.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda
14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, 3 méter szinkron vegyespáros
16.30: Vizes vb, Kazany, úszás, döntők
18.45: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi toronyugrás

Sport 1
11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, döntő
13.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő
17.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Gelsenkirchen, Schalke-Twente
21.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, döntő

Sport 2
0.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, elődöntő
10.00, 11.15, 13.30, 14.45: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Klagenfurt, férfi elődöntők, bronzmérkőzés, döntő
15.15: Labdarúgás, Community Shield, London, Chelsea-Arsenal

Sport M
13.55: Lósport, galopp

Eurosport
7.30: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Malajzia
8.30 és 16.15: Vizes vb, Kazany, úszás
14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, 3 méter szinkron vegyespáros
18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, férfi toronyugrás
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, San Jose Earthquakes-Portland Timbers

Eurosport 2
9.00: Autósport, Supersport-világbajnokság, Malajzia
10.30: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Malajzia
12.00 és 19.30: Sznúker, Európa Torna, Lettország
15.00: Kerékpár, Lengyel körverseny, 1. szakasz
18.00: Kerékpár, Nagy-Britannia

Digisport 1
3.00: Ökölvívás, Premier Boxing Champions Series, váltósúly: Danny Garcia-Paul Malignaggi; WBA középsúlyú világbajnoki mérkőzés: Daniel Jacobs-Sergio Mora
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Hearts-St. Johnstone
16.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Aberdeen
20.55: Labdarúgás, Champions Cup, Fiorentina-Barcelona
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sport Recife-Cruzeiro

Digisport 2
10.05: Autósport, Audi TT Kupa, 2. futam
11.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Spielberg, 3. futam
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Zulte Waregem
20.00: Autósport, IndyCar, Mid-Ohio Sports Car Course

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com