Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportjúlius 24., péntek:
-------------------
M4
10.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1.szabadedzés
14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 2.szabadedzés
16.00: Autósport, GP2 Magyar Futam, Hungaroring, időmérő
18.00: Vizes vb, Kazany, megnyitó ünnepség

Sport 1
13.35: Lósport, futam
18.55: Lósport, Ügető, galopp és agárverseny

Sport 2
19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bogotá

Eurosport
13.15: Kerékpár, Tour de France, 19.szakasz
18.00: Labdarúgás, U19-es női Európa-bajnokság, Izrael, Németország-Svédország

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Piast Gliwice

Digisport 1
11.55: Labdarúgás, Champions Cup, Real Madrid-Manchester City
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Saint-Truidense-FC Bruges

július 25., szombat:
--------------------
M4
8.00: Vizes-vb, Kazany, műúszás, egyéni technikai selejtező
9.00: Vizes-vb, Kazany, nyíltvízi úszás, női 5 km
9.45: Autósport, GP 3, időmérő edzés, Hungaroring
11.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 3.szabadedzés
12.15: Autósport, Porsche Super Kupa, időmérő futam, Hungaroring
14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, időmérő edzés
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2.
forduló, Budapest Honvéd-MTK Budapest
18.00: Labdarúgás, a 2018-as világbajnokság európai selejtezőcsoportjainak sorsolása, Szentpétervár
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2.forduló, Vasas FC–Újpest

Sport 1
15.00: Labdarúgás, Emirates Cup, London, VfL Wolfsburg-Villarreal
17.15: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Arsenal-Olympique Lyon
19.15: Salakmotor, Svéd GP, Malilla

Sport 2
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bréma, Werder Bremen-Sevilla
19.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svájc, Borussia Dortmund-Juventus
22.30: Tenisz, ATP-torna, Bogotá, elődöntő

Sport M
13.55: Lósport, ügető

SportKlub
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, elődöntő

Eurosport
9.00: Vizes-vb, Kazany, műugrás, női szinkronműugrás, selejtező
13.00: Kerékpár, Tour de France, 20.szakasz
19.05: Lovassport, Global Champions Tour, London
20.30: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium

Eurosport 2
11.15: Ausztrálfutball, bajnokság, 17.
forduló, Brisbane Lions-North Melbourne
16.15 és 18.00: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium
17.30: Autósport, GP3, Hungaroring, 1.futam

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, Champions Cup, Fiorentina-Benfica
13.55: Labdarúgás, Champions Cup, AC Milan-Internazionale
17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag
21.55: Labdarúgás, Champions Cup, Manchester United-FC Barcelona

Digisport 2
16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Kortrijk-Standard Liége
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, elődöntő
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Sport Recife

július 26., vasárnap:
---------------------

M4
8.00: Vizes-vb, Kazany, műúszás, páros technikai, selejtező
9.15: Autósport, GP3, Hungaroring, 2.futam
10.30: Autósport, GP2, Hungaroring, 2.futam
11.45: Autósport, Porsche Super Kupa, Hungaroring, futam
14.00: Autósport, Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, futam
16.30: Vizes-vb, Kazany, műúszás, páros technikai, döntő
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2.forduló, Ferencváros-DVTK
20.30: Vizes-vb, Kazany, női vízilabda, Magyarország-Kína

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Szergej Kovaljov-Nadjib Mohammedi
15.00: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Olympique Lyon-Villarreal
17.15: Labdarúgás, Emirates Cup, London, Arsenal-VfL Wolfsburg
22.00: Tenisz, ATP-torna, Bogotá, döntő

Sport 2
13.55: Lósport, galopp

SportKlub
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő

Eurosport
8.30: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium
9.30: Autósport, GP3, Hungaroring, 2.futam
11.45: Autósport, Porsche Super Kupa, Hungaroring, futam
14.00 és 16.15: Kerékpár, Tour de France, 21.szakasz
20.45: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Orlando City SC
23.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Philadelphia

Eurosport 2
1.30: Labdarúgás, MLS, Columbus Crew-Toronto FC
4.30: Motorsport, világbajnokság, Szuzuka
13.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MX2, 1.futam
14.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MXGP, 1.futam
15.00: Motorsport, Blancpain Endurance-sorozat, Belgium
17.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MX2, 2.futam
18.00: Motorsport, motokrossz, világbajnokság, Csehország, MXGP, 2.futam

Digisport 1
0.00: Labdarúgás, Champions Cup, Chelsea-PSG
2.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Figueirense
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, RSC Anderlecht-Beveren
20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Palmeiras

Digisport 2
21.30: Autósport, NASCAR, Indianapolis Motor Speedway

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com