• -0 ℃ / 1 ℃

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

sportmájus 1., péntek:
-----------------
Duna
14.00: Nagy Futam, Budapest
18.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Budapest Honvéd

Duna World
17.40: Kosárlabda, Férfi NB I, negyeddöntő, 4.mérkőzés, Soproni Sördögök-Kaposvári KK

Sport 1
13.35: Lóverseny, futam
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

Sport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, München, negyeddöntő
20.00: Jégkorong, vb, Csehország-Svédország, Csehország

Eurosport
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
14.00: Kerékpár, Török körverseny

Eurosport 2
9.00: Asztalitenisz, vb, nyolcaddöntő, Szucsou
13.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Estoril
15.30: Kerékpár, Yorkshire-i körverseny

Digisport 1
8:55, 9.50, 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1.szabadedzés
13.05: Autósport, F3, 1.futam
14.00 és 15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto GP, 1.szabadedzés
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Olympique Marseille

Digisport 2
13.00 és 20.00 Műugrás, vk, London
17.55: Vízilabda, női ob I, elődöntő, Hungerit Szentes-Dunaújvárosi Főiskola

május 2., szombat:
------------------

Duna
8.50: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Racice
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Videoton FC
16.05: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Oroszország

Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Kecskemét
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Lombard Pápa

Sport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, München
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-FC Barcelona
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Villarreal

Sport M
13.55 Lóverseny, ügető, 15.
versenynap

SportKlub
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympiqe Lyon-Evian

Eurosport
9.00: Kajak-Kenu, Európa-bajnokság, Racice
11.00, 15.30, 18.30 és 20.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Hungaroring
19.30: Autósport, World Endurance bajnokság, Belg

Eurosport 2
8.30: Ausztrál futball, Gold Coast Suns-Brisbane
11.15: Kerékpár, török körverseny, 7.szakasz
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Borussia Dortmund
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-Toronto FC

Digisport 1
10.05 és 11.00: Autósport, Audi TT Kupa, Hockenheim
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Newcastle
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-QPR
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus

Digisport 2
8.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3.
szabadedzés
9.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3.szabadedzés
10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3.szabadedzés
12.30: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4.szabadedzés
14.05: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő edzés
16.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Barceloneta
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-WBA

május 3., vasárnap:
-------------------

Duna
8.50: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Racice
11.50: Autósport, túraautó-világbajnokság, Hungaroring

Duna World
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Győri ETO FC
18.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő (amennyiben szükséges), Kaposvári KK-Soproni Sördögök

Sport 1
3.00: Ökölvívás, Floyd Mayweather-Manny Pacquiao, profi gála, Las Vegas
13.15: Autósport, TRC-sorozat, Valencia
17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Sporting-Mallorca
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Eibar

Sport 2
13.15: Tenisz, ATP-torna, München
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Ferencváros

Sport M
13.55: Lóverseny, galopp, 5.versenynap

SportKlub
12.40: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Rio Natura Monbus - Real Madrid
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Chievo

Eurosport
1.00 és 3.00: Atlétika, váltó-vb, Bahama-szigetek
9.00: Kajak-Kenu, Európa-bajnokság, Racice
12.15: Autósport, Auto GP, Hungaroring
13.15 és 14.15: Autósport, túraautó-világbajnokság, Hungaroring
15.15 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
8.00: Asztalitenisz, vb
10.00: Kerékpár, török körverseny, 8.szakasz
12.00: Kajak-Kenu, Európa-bajnokság, Racice
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hamburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Mönchengladbach
23.00: Labdarúgás, amerikai, Sporting Kansas City-Chicago Fire

Digisport 1
9.00: Atlétika, Prága Maraton
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan

Digisport 2
9.35: Autósport, Audi TT Kupa, Hockenheim
10.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam
13.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, futam
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Toulouse
18.30: Tenisz, WTA-torna
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-PSG

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com