Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

sportmájus 8., péntek:
-----------------
Duna
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Puskás Akadémia

Sport 1
13.35: Lóverseny, futam
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Újpest

Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Baku
20.15: Jégkorong, vb, Csehország, Egyesült Államok-Dánia

Sport M
18:55 Lóverseny, Ügető és galopp

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, dunkerque-i négynapos verseny, 3.szakasz

Eurosport 2
9.30: Kerékpár, azeri körverseny, 3.szakasz
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Freiburg

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Guingamp

Digisport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid

május 9., szombat:
------------------
Duna
13.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés 15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Kecskeméti TE

Duna World
17.45: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged - MKB-MVM Veszprém

Sport 1
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-Diósgyőr
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Haladás

Sport 2
12.15: Jégkorong, vb, Csehország, Franciaország-Kanada
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Sociedad
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valencia
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Deportivo La Coruna

Sport M
13:55: Lóverseny, ügető, 16.
versenynap

Eurosport
11.05: Lovassport, Global Champions Tour, Sanghaj
15.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 1.szakasz
17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária, Szlovénia-Németország
20.00: Salakmotor, Eurosport Best pairs, Dánia

Eurosport 2
9.30: Kerékpár, azeri körverseny, 4.szakasz
11.15: Ausztrálfutball, Melbourne-Sydney Swans
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-FC Augsburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-FSV Mainz 05
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Portland Timbers

Digisport 1
3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights
11.55: Kézilabda, női EHF Kupa, Rosztov-Don - Holstebro
14.10: Kézilabda, női Bajnokok Ligája Final Four, elődöntő, Larvík-Dinamo Szinara
16.40: Kézilabda, női Bajnokok Ligája Final Four, elődöntő, Buducsnoszt-Vardar Szkopje
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma

Digisport 2
5.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, San Diego
12.55: Autósport, Euroformula Open, Estoril
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Sunderland
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Tottenham
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Cagliari
20.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

május 10., vasárnap:
--------------------
Duna
13.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam

Duna World
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros - DVSC-TEVA
Sport 1
3.00: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Houston, Canelo Alvarez-James Kirkland
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Atlético Madrid
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Vitesse
19.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Racing Santander-Tenerife
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

Sport 2
14.15: Autósport, TRC-sorozat, Algarve
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Videoton FC

Sport M
13.55: Lóverseny, galopp, 6.
versenynap

Eurosport
9.30: Autósport, GP3, Barcelona
10.30 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb, Olaszország
11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa
14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 2.szakasz
17.45: Atlétika, IAAF World Challenge, Kingstone
18.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária, Hollandia-Anglia
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto FC-Houston Dynamo

Eurosport 2
9.30: Kerékpár, azeri körverseny, 5.szakasz
11.30: Motorsport, Supersport-vb, Olaszország
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, SC Paderborn-VfL Wolfsburg
17:30: Labdarúgás, német bajnokság, 1.FC Köln-Schalke 04

Digisport 1
10.55: Autósport, Euroformula Open, Estoril
11.55: Autósport, GT Open, Estoril
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-QPR
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Liverpool
19.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

Digisport 2
6.50: Atlétika, World Challenge, Kawasaki
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Hellas Verona
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Final Four, bronzmérkőzés
16.10: Autósport, Euroformula Open, Estoril
16.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Final Four, döntő
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Internazionale
22.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Corinthians

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com