• -7 ℃ / -7 ℃

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

sportmájus 22., péntek:
------------------
Duna World
15.15: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Gyirmót
22.25: Ökölvívás, Felix Promotion profi gála, Kecskemét

Sport 1
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros - DVSC-TEVA

Sport 2
13.35: Lóverseny, futam
14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza
18.55: Lóverseny, ügető és galopp, 2.versenynap

Eurosport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Genf
14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 13.szakasz
19.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária

Eurosport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Nürnberg
16.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

Digisport 1
18.00: Műugrás, vk, Windsor, 1.nap

Digisport 2
12.00, 14.00 és 22.50: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
19.00: Ökölvívás, moszkvai profi gála, Alexander Povetkin-Mike Perez, Grigorij Drozd-Lukasz Janik

május 23., szombat:
-------------------
Duna
13.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő edzés
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Szombathelyi Haladás

Duna World
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 2.
mérkőzés, KTE-Duna Aszfalt - Szolnoki Olaj

Sport 1
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Újpest FC
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus-Diósgyőri VTK

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Elche
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető, 18.versenynap, élő

Sportklub
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság

Eurosport
11.00: Kajak-kenu, vk, Duisburg
14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 14.
szakasz
21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series
23.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Portland Timbers

Eurosport 2
8.30: Ausztrál Futball Liga, Gold Coast Suns-Collingwood FC
14.30: Labdarúgás, Bundesliga

Digisport 1
4.00: ESPN Friday Night Fights
12.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, páros döntő
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Internacional

Digisport 2
15.55: Torna, vk, Anadia
19.00: Vízilabda, női NB I, döntő, 5.mérkőzés, UVSE-Centrál - Hungerit-Szentes
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Monaco/PSG-Reims
23.00: Műugrás, vk, Windsor, 2.nap

május 24., vasárnap:
--------------------
Duna
13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj, futam

Duna World
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Kecskeméti TE

Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Nyugati főcsoport, döntő, 3.mérkőzés, Houston Rockets-Golden State Warriors
13.15: Autósport, TRC-sorozat, Monza

Sport 2
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nyugati főcsoport, döntő, 4.mérkőzés, Chicago Blackhawks-Anaheim Ducks
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

Sportklub
12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sampdoria
18.00: Kosárlabda, ACB Liga

Eurosport
11.00 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 1.nap
14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 15.szakasz

Eurosport 2
9.45: Kajak-kenu, vk, Duisburg
11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 1.nap
23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Philadelphia Union

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Inverness
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Sunderland/Hull City-Manchester United/Manchester City-Southampton (körkapcsolás)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Ponte Preta

Digisport 2
17.55: Autósport, IndyCar, Indianapolis 500
22.00: Műugrás, vk, Windsor

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com