• -6 ℃ / 2 ℃

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

sportjúnius 5., péntek:
------------------
Duna
18.25: Labdarúgás, Magyarország-Litvánia, felkészülési mérkőzés, Debrecen

Duna World
20.05: Kézilabda, női vb-selejtező, Ausztria-Magyarország, Stockerau

Sport 1
16.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-döntő sajtótájékoztató és nyílt edzés

Sport 2
13.35: Lósport, futam
18.55: Lósport, ügető, galopp és agárverseny

Eurosport
13.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

Eurosport 2
8.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Új-Zéland, Ukrajna-Egyesült Államok
13.30: Tenisz, Roland Garros, Párizs

Digisport 1
20.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Egyesült Államok, Amszterdam

Digisport 2
22.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Lille

június 6., szombat:
-------------------
Duna
18.45: Autósport, Forma-1-es világbajnokság, Kanadai Nagydíj, Montréal, időmérő edzés

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Berlin, Juventus-FC Barcelona

Sport 2
13.55: Lósport, galopp
19.00: Salakmotor, csapat-vb, 1. elődöntő, Gnieszno

Eurosport
12.30: Autósport, túraautó-vb, Moszkva, időmérő
15.00: Tenisz, Roland Garros, női egyes döntő
17.00: Tenisz, Roland Garros, férfi páros döntő

Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball, liga, 10. forduló, Gold Coast Suns-Sydney Swans
11.30: Tenisz, Roland Garros, szenior férfiak
16.00: Motorsport, Superbike, világbajnokság

Digisport 1
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Red Bull Ring, 1. futam
14.55: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 1. futam
15.45: Autósport, GT Open, Silverstone, 1. futam
18.00: Ökölvívás, WBO Youth félnehézsúlyú címmérkőzés, Nemesapáti Norbert-Michal Ludwiczak
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Berlin, Juventus-FC Barcelona

Digisport 2
18.00: Úszás, Mare Nostrum, Canet-en-Roussillon
23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Cruzeiro

június 7., vasárnap:
--------------------
Duna
6.55: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Magyarország-Nigéria, Új-Zéland
19.30: Autósport, Forma-1-es világbajnokság, Kanadai Nagydíj, Montréal, futam

Sport 1
3.30: Ökölvívás, profi gála, Houston, Miguel Cotto-Daniel Geale
13.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Dublin, Írország-Anglia
17.30: Kézilabda, Spanyol Kupa, döntő
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Saint-Denis, Franciaország-Belgium

Sport 2
1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, döntő, 2. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Chicago Blackhawks
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, 42. forduló, Girona-Lugo

SportKlub
12.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valencia Basket Club
14.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Unicaja

Eurosport
11.00: Autósport, túraautó-vb, Moszkva, 1. futam
12.00: Autósport, túraautó-vb, Moszkva, 2. futam
13.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz
15.00: Tenisz, Roland Garros, férfi egyes döntő
19.15: Kerékpár, Bradley Wiggins egyórás világcsúcskísérlete
21.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Németország-Elefántcsontpart

Eurosport 2
0.00: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Kanada-Kína
11.15: Motorsport, Superbike, világbajnokság, 1. futam
12.45: Motorsport, Supersport, világbajnokság, Portugália
14.00: Motorsport, Superbike, világbajnokság, 2. futam
15.00: Motorsport, Superstock, világbajnokság, Portugália
18.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Norvégia-Thaiföld
23.00: Labdarúgás, MLS, Real Salt Lake-Columbus Crew

Digisport 1
2.40: Autósport, IndyCar, Texas Motor Speedway
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Red Bull Ring, 2. futam
14.20: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam
16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Birmingham
18.00: Úszás, Mare Nostrum, Canet-en-Roussillon
20.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central-Independiente

Digisport 2
13.05: Autósport, Euroformula Open, Silverstone, 2. futam
18.55: Autósport, NASCAR, Pocono Raceway
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Newell's Old Boys

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com