• -5 ℃ / 2 ℃

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2015.augusztus 7., péntek (MTI) - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportaugusztus 7., péntek:
--------------------
M4
8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok
16.30: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők
19.15: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, bronzmérkőzés, Ausztrália-Olaszország
20.50: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, döntő, Egyesült Államok-Hollandia

Sport 1
13.35: Lósport, futam
18.55: Lósport, ügető és galopp

Sport 2
19.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

Sportklub
13.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel

Eurosport
8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok
16.15: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők
20.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinterzarten

Eurosport 2
17.45: Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország
20.00: Kerékpár, Dán körverseny, 5.szakasz

Digisport 1
14.55: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, 1.szabadedzés
15:50: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, 1.szabadedzés
16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto2, Indianapolisi Nagydíj, 1.szabadedzés
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-PSG
23.00 Tenisz, WTA-torna, Stanford

Digisport 2
19.05: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, 2.szabadedzés
20.00: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, 2.
szabadedzés
21.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

augusztus 8., szombat:
----------------------

M4
8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok
12.45: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, helyosztó
15.45: Ritmikus gimnasztika, világkupa, Budapest
16.30: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők
19.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, bronzmérkőzés
21.00: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, döntő

Sport 1
1.00 és 3.15: Tenisz, ATP-torna, Washington
15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 és 20.45: Strandröplabda, Masters, Biel

Sport 2
12.00, 13.00 és 14.00: Strandröplabda, Masters, Biel
15.30: Labdarúgás, Német Kupa, Stuttgarter Kickers-Wolfsburg
19.00: Salakmotor, Dán GP, Koppenhága

Sport M
13.55: Lósport, ügető

Sportklub
11.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel

Eurosport
8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok
12.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Spanyolország
16.15: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők
20.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinterzarten

Eurosport 2
8.15: Asztalitenisz, Super Series, Csengtu
11.15: Ausztrálfutball Liga, Geelong Cats-Sydney Swans
15.00: Kerékpár, Dán körverseny, 6.
szakasz
17.30: Kerékpár, Lengyel körverseny, 7.szakasz
22.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Sporting Kansas City

Digisport 1
4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Watford
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Swansea
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Caen
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Avaí-Fluminense

Digisport 2
5.00: K-1, Glory Sorozat, Las Vegas
13.55: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-Lazio
18.30: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, időmérő edzés
20.05: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, időmérő edzés
21.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

augusztus 9., vasárnap:
----------------------

M4
8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok
11.35: Ritmikus gimnasztika, világkupa, Budapest
16.15: Vizes vb, Kazany, döntők
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Szombathelyi Haladás

Sport 1
12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, AZ Alkmaar-Ajax
15.45: Labdarúgás, Német Kupa, Nöttingen-Bayern München
21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, döntő

Sport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington
10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.15 és 15.30: Strandröplabda, Masters, Biel

Sport M
13.55: Lósport, galopp

Eurosport
8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Spanyolország
16.15: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők
22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders

Eurosport 2
9.00: Asztalitenisz, Super Series, Csengtu

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Santos-Coritiba
11.55: Strandvízilabda, országos bajnokság, bronzmérkőzés és döntő
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-West Ham United
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-FC Liverpool
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Lorient
23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford, döntő

Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Gent
16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, futam
18.10: Gyorsaságimotoros-vb, Moto2, Indianapolisi Nagydíj, futam
19.50: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, futam
21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Corinthians
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Internacional

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com