Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportaugusztus 14., péntek:
----------------------
M4
13.30 és 19.00: Ökölvívás, Európa-bajnokság, Szamokov, elődöntők

Sport 1
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
15.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5.szakasz
17.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 2.szakasz

Eurosport 2
18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Cracovia
20.30: Labdarúgás, Bayern München-HSV Hamburg

Digisport 1
8.55: Motorsport, gyorsasági vb, cseh Nagydíj, 1.szabadedzés
13.05: Motorsport, gyorsasági vb, cseh Nagydíj, 2.szabadedzés
18.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntő
21.40: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, 1.mérkőzés, Athletic Bilbao-FC Barcelona

Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto
19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, negyeddöntő
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester United

augusztus 15., szombat:
-----------------------
M4
11.00 és 14.45: Lovas Eb, Aachen
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK - DVSC-TEVA
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK Budapest

Sport 1
9.45: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, FTC-Rail Cargo Hungaria - Selgros Lublin
11.45: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, Siófok KC-Galerius Fürdő - Podravka Vegeta
16.15: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, Siófok KC-Galerius Fürdő - Selgros Lublin
18.15: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, FTC-Rail Cargo Hungaria - Podravka Vegeta

Sport 2
13.55: Lóverseny, ügető, 19.
versenynap
19.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Willem II

Eurosport
12.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Franciaország
14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 6.szakasz
17.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 3.szakasz
19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, Németország

Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball Liga, Port Adelaide-GWS Giants
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Schalke 04
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1
0.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntő
11.55: Autósport, ADAC Forma-4, Nürburgring, 1.futam
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Everton
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Stoke City
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Mouscron-Standard Liége
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Olympique Lyon

Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, negyeddöntő
8.55: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto3, MotoGP, Moto2, 3.
szabadedzések
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto3, időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, MotoGP, 4.szabadedzés
14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, MotoGP, időmérő edzés
15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto2, időmérő edzés
17.00: Úszás, világkupa, Paris-Chartres
19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő
21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő
23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético PR-Santos

augusztus 16., vasárnap:
------------------------
M4
10.00: Lovas Eb, Aachen
14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Soroksár-Gyirmót
16.20: Red Bull Air Race, Ascot
18.30: Röplabda, Női Európa Liga, Érd, Magyarország-Görögország

Sport 1
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Groningen

Sport 2
10.00: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, Podravka Vegeta-Selgros Lublin
12.00: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, FTC-Rail Cargo Hungaria - Siófok KC-Galerius Fürdő
13.55: Lóverseny, galopp, 17.versenynap

Eurosport
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Franciaország
14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 7.szakasz
17.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 4.szakasz
18.00: Labdarúgás, Valais Kupa, barátságos női mérkőzés
23.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-Orlando City

Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Eintracht Frankfurt
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1.FC Köln

Digisport 1
0.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő
2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Nürburgring, 2.futam
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea
19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő
21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

Digisport 2
10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto3, futam
12.10: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto2, futam
13.50: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, MotoGP, futam
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Bastia
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Ajaccio
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Chapecoense-Atlético Mineiro

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com