Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:sportszeptember 18., péntek:
----------------------
M4
11.55: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1.szabadedzés
15.25: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 2.szabadedzés
18.15: Jégkorong, MOL Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-DVTK Jegesmedvék

Sport 2
13.35: Lósport, futam
21.00: Kosárlabda, férfi Eb, elődöntő

Sportklub
18.45: Jégkorong, osztrák liga (EBEL), Fehérvár AV19-Olimpija Ljubljana

Eurosport
8.30 és 13.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Eurosport 2
11.45: Ausztrálfutball, liga, elődöntő, Hawthorn-Adelaide Crows
17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Zabrze-Slask Wroclaw
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hoffenheim

szeptember 19., szombat:
------------------------
M4
10.45: Kajak-kenu, szlalom vb, London
11.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3.szabadedzés
13.15: Kajak-kenu, szlalom vb, London
14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, időmérő edzés
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC - DVSC-TEVA
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Újpest FC

Sport 1
15.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, 1.forduló, Wisla Plock-MVM Veszprém

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Santiago Futsal-Magna Gurpea
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Betis
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid

Sport M
13.45: Lóverseny, ügető, 33.
versenynap

Eurosport
8.30 és 13.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
14.00: Kajak-kenu, szlalom vb, London
15.15: Kerékpár, Grand Prix
19.00: Salakmotor, Eb, Lengyelország

Eurosport 2
11.30: Ausztrálfutball, elődöntő
14.45 és 22.15: Motorsport, gyorsasági 24 órás verseny, Le Castellet
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Bayern München
20.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Colorado Rapids

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Palermo
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Grémio

Digisport 2
12.55: Rögbi, vb, Tonga-Grúzia
15.25: Rögbi, vb, Írország-Kanada
17.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims - Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Nice

szeptember 20., vasárnap:
-------------------------
M4
10.00 és 12.00: Kajak-kenu, szlalom vb, London
13.55: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam
18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Siófok-ZTE

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo
14.00: Kosárlabda, férfi Eb, bronzmérkőzés
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Athletic Bilbao
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Levante

Sport 2
10.30: Autósport, TCR-sorozat, Szingapúr
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Roda-Feyenoord
16.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, 1.
forduló, MOL-Pick Szeged - Tauron Kielce
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New England Patriots
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Dallas Cowboys

Sport M
12.55: Lóverseny, galopp, 22.versenynap

Eurosport
0.00: Autóverseny, World Endurance Championship, Egyesült Államok
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország, Superbike, 1.futam
11.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország, Supersport
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország, Superbike, 2.futam
14.30: Kajak-kenu, szlalom vb, London
23.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-New York Red Bulls

Eurosport 2
7.00: Motorsport, gyorsasági 24 órás verseny, Le Castellet
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Schalke 04
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen
21.00: Motokrossz, vb, Egyesült Államok, MX2, 1.futam
22.00: Motokrossz, vb, Egyesült Államok, MXGP, 1.futam

Digisport 1
1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Ponte Preta-Fluminense
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Crystal Palace
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lazio
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Lanús

Digisport 2
1.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Godoy Cruz-Rosario Central
12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Internazionale
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Norwich City
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Olympique Lyon

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com