• -6 ℃ / 2 ℃

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

sportáprilis 3., péntek:
-------------------
Duna
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
19.05: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Dubaj

Digisport 2
17.30: Vízilabda, E.ON férfi ob I, A-HÍD OSC Újbuda - Szolnoki Dózsa-Közgép
19.05: Tenisz, ATP-torna, Miami

április 4., szombat:
--------------------
Duna
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Kecskeméti TE

Duna World
17.45: Kézilabda, férfi NB I, középszakasz, felsőház, MKB-MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged

Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - DVSC-Teva
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks
21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Vancouver Canucks

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Atlético Madrid
20.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Twente-PSV

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető

SportKlub
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma
18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria

Eurosport
8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
21.00: Küzdősport, King of Kings

Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City SC-DC United
10.00: Ausztrál futball, Western Bulldogs-West Coast Eagles
12.45: Gyeplabda, Európa Liga, Hollandia, a 8 közé jutásért
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hamburger SV
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München
21.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Toronto FC

Digisport 1
1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Liverpool
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa
18.55: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-Győri Audi ETO
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Empoli

Digisport 2
3.00: Ökölvívás, Friday Nights Fights
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-AC Milan
17.00: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Baia Mare-Dinamo Szinara
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Stoke City
20.30: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő

április 5., vasárnap:
---------------------

Duna World
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal
19.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Tenerife-Zaragoza
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Barcelona
23.00: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Montreal Canadiens

Sport 2
16.15: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Érd-Rosztov Don
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Videoton

Sport M
14.55: Lóverseny, futam

SportKlub
14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lens
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Caen

Eurosport
8.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking
12.30: Kerékpár, Flandriai kör
23.00: Labdarúgás, MLS, San Jose Earthquakes-Real Salt Lake

Eurosport 2
12.00: Gyeplabda, Európa Liga, Hollandia, elődöntő
13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking, döntő
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke 04
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Paderborn

Digisport 1
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Tottenham
16.50: Kézilabda, női KEK, elődöntő, 1. mérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria - Mydtjylland
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-PSG

Digisport 2
13.30: Torna, vk, Ljubljana
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Newcastle
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő

április 6., hétfő:
------------------

Duna World
16.15: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, Felcsút
18.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés

Sport 2
14.00: Lóverseny, galopp

Sport M
13.35: Lóverseny, futam

Eurosport
1.00: Labdarúgás, MLS, Sporting Kansas City-Philadelphia Union
13.00: Autóverseny, Blancpain Sprint Series, Franciaország
15.30: Kerékpár, baszk körverseny, 1. szakasz

Eurosport 2
13.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice
15.00: Gyeplabda, Európa Liga, Hollandia, döntő
20.15: Labdarúgás, német másodosztály, St. Pauli-Fortuna Düsseldorf

Digisport 1
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Bruges-Standard Liége
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City

Digisport 2
16.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Charleroi

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com