• -4 ℃ / 5 ℃

Hétvégi és ünnepi sportműsor

Az ünnepi hétvége fontosabb hazai sporteseményei:

október 23., péntek:
---------------------

sport
Jégkorong
Kontinentális Kupa (Miskolc), a 8 közé jutásért, 1.forduló:
Acroni Jesenice (szlovén)-CH Jaca (spanyol) 15.30
DVTK Jegesmedvék-Mogo Riga (lett) 19.00

Szabadidősport
Budakeszi-Budapest félmaraton 9.00

október 24., szombat:
----------------------
Extrém sport
Spartan Race Eplény Super, akadályfutó verseny (Eplény, Bringaréna, az eplényi sípálya területe)

Jégkorong
MOL Liga:
Ferencváros-Corona Brasov (román) 17.00
MAC Budapest-HSC Csíkszereda (román), Tüskecsarnok 18.00
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19 - Villach (osztrák) 17.30
Kontinentális Kupa (Miskolc), a 8 közé jutásért, 2.forduló:
Mogo Riga (lett)-CH Jaca (spanyol) 15.30
DVTK Jegesmedvék-Acroni Jesenice (szlovén) 19.00

Kézilabda
Férfi BL, B csoport, 6.
forduló:
MOL-Pick Szeged - Montpellier (francia) 17.00
Férfi NB I:
Csurgó - Grundfos-Tatabánya 18.00
PLER Budapest - Cegléd 18.00
B.Braun Gyöngyös - Orosháza-Linamar 18.00
Mezőkövesd - Kőnig Trade-Balmazújváros 19.00
Női NB I:
Fehérvár KC - Ipress Center-Vác 17.00
DVSC-TVP - EUbility Group-Békéscsaba 18.00
Mosonmagyaróvár-Budaörs 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MARSO Nyíregyháza - Falco-Trend Optika KC Szombathely 16.00
Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Egis Körmend-Sopron KC 18.00
Szolnoki Olaj KK-Zalakerámia ZTE KK 18.00
TLI-Alba Fehérvár - Kaposvári KK 19.00
Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd-MKB Euroleasing Vasas 18.00
PEAC-Pécs - ELTE-BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 13.forduló:
Puskás Akadémia - DVSC-TEVA 15.30
Békéscsaba 1912 Előre-Paksi FC 17.30
MTK Budapest-Budapest Honvéd, Illovszky Stadion 17.30
Szombathelyi-Swietelsky Haladás - Videoton FC 17.30
Újpest FC-Vasas 17.30
Diósgyőri VTK-Ferencváros 17.30
Merkantil Bank NB I, 11.
forduló:
Budaörs-Szigetszentmiklós 14.30
Vác-Kisvárda 14.30
BFC Siófok-Szolnoki MÁV FC 14.30
Balmazújváros-Szeged 14.30
Soproni Vasutas-Csákvár 14.30
Dunaújváros-Soroksár 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Ajka 18.00

Rögbi
Európai Nemzetek Kupája:
Magyarország-Litvánia, Esztergom, Club Hotel Stadion 15.00

Röplabda
Férfi NB I:
DEAC-Pénzügyőr SE 10.30
Dunaferr SE-PTE-PEAC Andragora 14.00
MAFC-BME - Sümegi RE 16.00
FINO Kaposvár-Dág KSE 17.00
Női NB I:
Albrecht MVSC MVSI - Linamar-Békéscsabai RSE 15.00
Budaörsi DSE-Jászberényi RK 18.00

Súlyemelés
Országos bajnokság, Tatabánya 9.30

Szabadidősport
Vitalade Fitbalance IFEX nemzetközi fitness expó és fesztivál, Hungexpó 8.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
Szolnoki Dózsa-Közgép - Valdor-Szentes 16.00
Szeged-Diapolo - Kaposvár 19.00
B csoport:
FTC-PQS Waterpolo - Debreceni VSE, Népliget 16.00
A-Híd OSC Újbuda - UVSE-Hunguest Hotels, Nyéki Imre Uszoda 19.00

október 25., vasárnap:
----------------------
Jégkorong
MOL Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-HSC Csíkszereda (román) 18.15
UTE-Corona Brasov (román) 18.30
Kontinentális Kupa (Miskolc), a 8 közé jutásért, 3.forduló:
Acroni Jesenice (szlovén)-Mogo Riga (lett) 15.30
DVTK Jegesmedvék-CH Jaca (spanyol) 19.00

Kézilabda
Női BL, 2.forduló:
C csoport:
Győri Audi ETO KC - Midtjylland (dán) 19.00
Férfi NB I:
Eger SBS-Eszterházy - Vác 17.00
Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA - Siófok KC 13.00

Kosárlabda
Női NB I:
CMB CARGO UNI GYŐR - PINKK-Pécsi 424 17.00
Uniqa Sopron-Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB I, 11.forduló:
Gyirmót-ZTE FC 15.00

Röplabda
Férfi NB I:
Pénzűgyőr SE-Szolnoki Főiskola RKSI 15.00
Kecskeméti RC-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
Női NB I:
1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - TFSE 16.00
MTK-Budapest - UTE 17.00
RÖPKE SE - Fatum-Nyíregyháza, Kecskemét 17.00
Vasas Óbuda - TEVA Gödöllői RC 18.00

Súlyemelés
Országos bajnokság, Tatabánya 10.00

Szabadidősport
Vitalade Fitbalance IFEX nemzetközi fitness expó és fesztivál, Hungexpó 8.00

MTI

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com