HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportoktóber 3., szombat:
--------------------
Jégkorong
MOL Liga:
Ferencváros - Corona Brasov (román) 17.00
DVTK Jegesmedvék - HSC Csíkszereda (román) 18.30

Kerékpár
II.Riczu Imre emlékverseny, Törökbálint, Szabadság tér 13.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Sport36-Komló - PLER-Budapest 17.00
Orosháza-Linamar - Grundfos-Tatabánya 18.00
Női NB I:
Siófok-Galérius Fürdő - FTC-Rail Cargo Hungaria 14.00
Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Érd - DVSC-TVP 18.00
Ipress Center-Vác - Budaörs 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Kaposvári KK 18.00
MARSO Nyíregyháza-MAFC 18.00
Sopron KC - PVSK-PANNONPOWER 18.00
Szolnoki Olaj KK - JP-TOP COP Jászberény 18.00
TLI-Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK 19.00
Női NB I:
CMB CARGO UNI Győr - PEAC-Pécs 18.00
PINKK-Pécsi 424 - ZTE Női Kosárlabda Klub 19.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 11.
forduló:
Diósgyőri VTK - Szombathelyi-Swietelsky Haladás 18.00
DVSC-TEVA - Újpest FC 18.00
Békéscsaba 1912 Előre-MTK Budapest 18.00
Vasas-Paksi FC 18.00
Videoton FC-Puskás Akadémia 18.00
Ferencváros-Budapest Honvéd 20.30 (+FOTÓ)
Merkantil Bank NB II, 9.forduló:
Budaörs-Soroksár 15.00
Szigetszentmiklós-Ajka 15.00
Vác-Gyirmót 15.00
BFC Siófok-Soproni Vasutas 15.00
Balmazújváros-Csákvár 15.00
Dunaújváros-Szeged 18.00
ZTE FC-Szolnoki MÁV FC 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
MAFC-BME - Pénzűgyőr SE 16.00
PTE-PEAC Andragora - Vegyész RC Kazincbarcika 16.00
Dág KSE - Kecskeméti RC 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
Miskolci VLC - BVSC-Zugló, Miskolc 15.00
Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger, Kaposvári Városi Fürdő 15.00
Valdor Szentes-Tatabánya, Szentesi Uszoda 18.00
B csoport:
KSI SE-Debreceni VSE, Margitsziget 11.00
Férfi Euro Kupa selejtező (FTC Uszoda):
Jadran Split (horvát)-Acquachiara (olasz) 9.00
FTC-PQS-Waterpolo - Esslingen (német) 10.40
Tiszavirág-Szeged-Diapolo - Primorac Kotor (montenegrói) 12.20
Primorac Kotor-Esslingen 17.00
FTC-PQS-Waterpolo - Tiszavirág Szeged Diapolo 18.40
Strasbourg-Jadran Split 20.20

október 4., vasárnap:
---------------------

Jégkorong
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19 - Black Wings Linz (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi BL, B csoport, 3.
forduló:
MOL-Pick Szeged - Barcelona (spanyol) 17.00
Férfi NB I:
Eger SBS-Eszterházy - Mezőkövesd 17.00
Vác-B.Braun Gyöngyös 18.00
Balatonfüred-Csurgó 18.00
Női NB I:
EUbility Group-Békéscsaba - MTK Budapest 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
UNIQA Sopron-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 9.forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda 16.00

Röplabda
Férfi NB I:
MAFC-BME - Pénzűgyőr SE 16.00
Sümegi RE - Dunaferr SE 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
PannErgy-Miskolci VLC - BVSC-Zugló, Miskolc 18.30
Férfi Euro Kupa selejtező (FTC Uszoda):
Strasbourg (francia)-Primorac Kotor (montenegrói) 9.00
Tiszavirág-Szeged-Diapolo - Jadran Split (horvát) 10.40
Acquachiara (olasz)-Esslingen (német) 12.20

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com