HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportnovember 21., szombat:
----------------------
Kézilabda
Férfi BL, A csoport, 8.forduló:
MVM Veszprém - Celje (szlovén) 16.00
Női KEK, 3.forduló (a 16 közé jutásért):
1.mérkőzés:
ZRK Umag (horvát) - Érd, Érd 14.00
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged - B.Braun Gyöngyös 18.00
Női NB I:
Ipress Center-Vác - MTK Budapest 18.00

Kosárlabda
Női Európa-bajnoki selejtező, E csoport, 1.forduló:
Magyarország-Izland, Miskolc 20.15
Férfi NB I:
JP-TOP COP Jászberény - MARSO Nyíregyháza 18.00
Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Egis Körmend-MAFC 18.00
Sopron KC-Atomerőmű SE 18.00
TLI-Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 16.
forduló:
Paksi FC - Szombathelyi-Swietelsky Haladás 15.30
Budapest Honvéd-Újpest FC 15.30
Békéscsaba 1912 Előre-Puskás Akadémia 15.30
Videoton FC-Vasas 15.30
DVSC-TEVA - Diósgyőri VTK 15.30
MTK Budapest-Ferencváros, Illovszky Stadion 18.00
Merkantil Bank NB II, 14.forduló:
Budaörs-Dunaújváros 13.00
Szigetszentmiklós-Vác 13.00
Soroksár-ZTE FC 13.00
Kisvárda-Soproni Vasutas 13.00
Mezőkövesd Zsóry FC-BFC Siófok 16.00
Ajka-Balmazújváros 16.00
Gyirmót-Csákvár 16.00

Ökölvívás
Női országos bajnokság, Vecsés, döntők 10.00

Röplabda
Férfi NB I:
FINO Kaposvár-DEAC 14.00
Dág KSE-Szolnoki Főiskola RKSI 16.00

Torna
Mesterfokú országos bajnokság, Audi Aréna, Győr, szerenkénti döntők 11.00

Vízilabda
Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzések:
Szeged-Diapolo - Kaposvári VK, Szegedi Sportuszoda 18.00
RacioNet-Honvéd - A-Híd OSC Újbuda 18.30
ZF-Eger - FTC-PQS Waterpolo, Bitskey Aladár uszoda 19.00
Debreceni VSE - Szolnoki Dózsa-Közgép 20.30

november 22., vasárnap:
-----------------------

Jégkorong
MOL Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest 18.15
Ferencváros - Fehérvár AV19 19.00

Kézilabda
Női BL, 6.(utolsó) forduló:
B csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Fleury Loiret (francia), Syma Csarnok 17.00
Női KEK, 3.forduló (a 16 közé jutásért):
visszavágó:
Érd-ZRK Umag (horvát) 13.00
Férfi NB I:
Cegléd-Vác 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
PVSK-PANNONPOWER - Falco-Trend Optika KC Szombathely 19.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 14.forduló:
Szeged-Szolnoki MÁV FC 13.00

Röplabda
Férfi NB I:
Pénzügyőr SE-Kecskeméti RC 15.00
Sümegi RE - PTE-PEAC Andragora 15.30
MAFC-BME - Vegyész RC Kazincbarcika 16.00
Női NB I:
TFSE - Linamar-Békéscsaba 15.00
MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - Vasas Óbuda 16.00
Jászberényi RK - TEVA Gödöllői RC 17.00
UTE - Fatum-Nyíregyháza 17.00
Budaörsi DSE-RÖPKE SE 17.00
MTK-Budapest - Albrecht MVSC MVSI 17.00

Torna
Mesterfokú országos bajnokság, Audi Aréna, Győr, szerenkénti döntők 11.00

Vízilabda
Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágók:
Kaposvári VK - Szeged Diapolo 16.00
Szolnoki Dózsa-Közgép - Debreceni VSE 16.00
FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger 18.00
A-Híd OSC Újbuda - RacioNet-Honvéd 18.30

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com