HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportfebruár 13., szombat:
---------------------
Atlétika
Fedettpályás összetett bajnokság és nyílt verseny (Syma Csarnok) 10.00

Kézilabda
Női BL, középdöntő, 1.csoport, 4.forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don (orosz), Syma csarnok 15.00 (+FOTÓ)
K&H férfi liga:
Grundfos-Tatabánya - Orosháza-Linamar 18.00
Csurgó-Cegléd 18.00
B.Braun Gyöngyös-Vác 18.00
Mezőkövesd - Eger-SBS-Eszterházy 18.00
K&H női liga:
Budaörs-Siófok KC 18.00
DVSC-TVP - Érd 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MARSO Nyíregyháza - Naturtex-SZTE-Szedeák 16.30
MAFC-Szolnoki Olaj KK 17.30
Egis Körmend-Atomerőmű SE 18.00
KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC 18.00
TLI-Alba Fehérvár - JP-TOP COP Jászberény 19.00
Zalakerámia ZTE KK - Falco-Trend Optika KC Szombathely 19.00
Női NB I:
ELTE-BEAC Újbuda - PINKK-Pécsi 424 15.00
ZTE Női Kosárlabda Klub - PEAC-Pécs 16.45
Ceglédi EKK-CMB CARGO UNI GYŐR 17.00
Vasas Akadémia-UNIQA Sopron 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 20.
forduló:
Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK 15.30
Budapest Honvéd - Szombathelyi-Swietelsky Haladás 15.30
DVSC-TEVA - Vasas 15.30 (+FOTÓ)
Békéscsaba 1912 Előre-Ferencváros 15.30
Újpest FC-Videoton FC 18.00

Parasport
Kerekesszékes vívó világkupa-verseny, Eger (Hotel Eger & Park) - döntők 12.00

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC C-DOKI - Dunaferr SE 16.00

Úszás
Univer 24 - Az úszás ünnepe, Kecskeméti Fürdő 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
Kaposvári Vízilabda - ContiTech-Szeged Diapolo 16.00
PannErgy-MVLC - EBP Tatabánya 17.00
Valdor Szentes - Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00
B csoport:
KSI SE - PVSK-Mecsek Fűszért 16.00
Debreceni VSE - FTC-PQS Waterpolo 17.00
VasasPlaket - RacioNet-Honvéd 18.00
UVSE-Hunguest Hotels - A-Híd OSC Újbuda 19.00

február 14., vasárnap:
----------------------

Amerikaifutball
X.Cellect Aréna Kupa (Sport11 Sport-és Szabadidő Központ, XI Kánai út 2.) 8.30

Atlétika
Fedettpályás összetett bajnokság és nyílt verseny (Syma Csarnok) 10.00

Jégkorong
Olimpiai selejtező (Papp László Sportaréna)
3.forduló:
Észtország-Litvánia 14.30
Magyarország-Lengyelország 18.00

Kézilabda
Férfi BL, B csoport, 11.forduló:
MOL-Pick Szeged - Kolding (dán) 17.00 (+FOTÓ)

Kosárlabda
U16-os kosárlabda Szent István Kupa, helyosztók (Vodafone Sportcentrum)

Férfi NB I:
PVSK-PANNONPOWER - Kaposvári KK 18.30

Parasport
Kerekesszékes vívó világkupa-verseny, Eger (Hotel Eger & Park) - döntők 12.00

Röplabda
Férfi NB I:
Szolnoki Főiskola RKSI-Pénzűgyőr SE 16.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló - ZF-Eger 17.00

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com