HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportmárcius 5., szombat:
--------------------

Kézilabda
Férfi BL, A csoport, 14.(utolsó) forduló:
MVM Veszprém-Wisla Plock (lengyel) 17.00
K&H női liga:
Fehérvár KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Sopron KC 16.00
MAFC-Egis Körmend 16.00
MARSO Nyíregyháza - JP-TOP COP Jászberény 16.30
Falco-Trend Optika KC Szombathely - PVSK-PANNONPOWER 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák - Kaposvári KK 18.00
Szolnoki Olaj KK - TLI-Alba Fehérvár 18.00
Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 23.
forduló:
MTK Budapest-Újpest FC 15.30
Videoton FC - Szombathelyi-Swietelsky Haladás, Felcsút 18.00
Paksi FC-Békéscsaba 1912 Előre 18.00
DVSC-TEVA - Puskás Akadémia 18.00
Budapest Honvéd-Vasas 18.00
Ferencváros-Diósgyőri VTK 18.00
Merkantil Bank NB II, 18.forduló:
Szolnoki MÁV FC-Szigetszentmiklós 14.30
Szeged-Kisvárda 14.30
Vác-BFC Siófok 14.30
Swietlesky-Soproni VSE - Budaörs 17.00
Csákvár-Ajka 17.00
Gyirmót-Soroksár 17.00

Ökölvívás
I.Széchenyi ökölvívó emlékverseny (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) 15.30

Röplabda
Női NB I:
MTK-Budapest - Linamar Békéscsaba 17.00
Budaörsi DSE-TEVA Gödöllői RC 17.00
UTE-TFSE 17.00

Tenisz
Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1.forduló, Budapest, Városligeti Műjégpálya:
Magyarország-Izrael 12.00: Fucsovics Márton, Gödry Levente-Edan Lesem, Jonathan Erlich

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
középszakasz, felsőház:
RacioNet Honvéd - ContiTech-Szeged Diapolo 18.30
ZF-Eger - FTC-PQS Waterpolo 19.00
VasasPlaket - BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 20.00
Szolnoki Dózsa-Közgép - A-Híd OSC Újbuda 20.30
középszakasz, alsóház:
KSI SE-Kaposvár 11.00
EBP Tatabánya - UVSE-Hunguest Hotels 16.00
Debreceni VSE-Valdor Szentes 16.00
PannErgy-MVLC - PVSK-Mecsek Fűszért 17.00

március 6., vasárnap:
---------------------

Jégkorong
MOL Liga, elődöntő, 6.mérkőzés
Fehérvár AV19-MAC Budapest 17.30

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 18.forduló:
ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
Pénzügyőr SE-Dunaferr SE 15.00
Sümegi RE-Vegyész RC Kazincbarcika 15.30
Dág KSE - PTE-PEAC C-DOKI 16.00
MAFC-BME - DEAC 16.00
Női NB I:
Linamar Békéscsaba-TFSE 16.00
1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - Fatum-Nyíregyháza 16.00
Vasas Óbuda-Pincelakat RÖPKE SE 18.00

Szabadidősport
Pécs-Harkány országúti futóverseny

Tenisz
Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1.forduló, Budapest, Városligeti Műjégpálya:
Magyarország-Izrael 12.00: Fucsovics Márton-Dudi Szela, Nagy Péter-Amir Weintraub

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com