• -6 ℃ / 3 ℃

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportáprilis 2., szombat:
--------------------
Karate
Ob, Mogyoród, Szent László Általános Iskola (Gödöllői út 17.), 1.nap, 9.00 ó

Kézilabda
- Női BL, negyeddöntő, 1.mérkőzés:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC, Dabas 15.00
- K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6.helyért:
Csurgó - MOL-Pick Szeged 18.00
a 7-14.helyért:
Sport36-Komló - Cegléd 18.00
Kőnig Trade-Balmazújváros - Mezőkövesd 18.00

Kosárlabda
- Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
Egis Körmend-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Atomerőmű SE-Szolnoki Olaj KK 18.00
középház:
KTE-Duna Aszfalt - Kaposvári KK 18.00
Falco-Trend Optika KC Szombathely - Sopron KC 18.00
alsóház:
MAFC - JP-TOP COP Jászberény 17.30
- Női NB I, negyeddöntő, 2.
mérkőzések:
ZTE Női Kosárlabda Klub-UNIQA Sopron 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Aluinvent DVTK Miskolc 18.00
Ceglédi EKK-CMB CARGO UNI GYŐR 18.00
PEAC-Pécs - PINKK-Pécsi 424 18.00
a 9.helyért, 1.mérkőzés:
ELTE-BEAC Újbuda - Vasas Akadémia 15.00

Labdarúgás
- OTP Bank Liga, 28.forduló:
Paksi FC-MTK Budapest 18.30
Budapest Honvéd-Videoton FC 18.30
Békéscsaba 1912 Előre-Diósgyőri VTK 18.30
DVSC-TEVA - Ferencváros 18.30 (+FOTÓ)
Puskás Akadémia - Szombathelyi-Swietelsky Haladás 18.30
Vasas-Újpest FC 20.45
- Merkantil Bank NB II, 21.
forduló:
BFC Siófok-Soroksár 16.30
Szigetszentmiklós-Szeged 16.30
Dunaújváros-Szolnoki MÁV FC 19.00
Ajka-Kisvárda 19.00
Mezőkövesd-Csákvár 19.00
Balmazújváros-ZTE FC 19.00
Gyirmót-Budaörs 19.00

Lovassport
28.Mesterek Tornája nemzetközi díjugrató és díjlovagló verseny, Kaposvár 8.00

Parasport
Hungarian Open nemzetközi paraúszó bajnokság, Eger (Bitskey Uszoda) 12.00

Rali
Eger-rali, az ob 1.futama, Eger 9.00

Röplabda
Női NB I, 9-12.helyért:
TFSE-Budaörs 17.00
Albrecht-MVSC-MVSI Miskolc - Pincelakat-Röpke SE Kecskemét 17.00

Torna
Matolay Elek női nemzetközi emlékverseny, egyéni összetett és szuper csapatbajnokság 1.forduló (Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna) 15.00

Vízilabda
- E.ON férfi ob I:
középszakasz, alsóház:
KSI SE - PannErgy-MVLC 11.00
Kaposvár - PVSK-Mecsek Fűszért 16.00
UVSE-Hunguest Hotels - Valdor Szentes 19.00

április 3., vasárnap:
---------------------
Karate
Ob, Mogyoród, Szent László Általános Iskola (Gödöllői út 17.), 2.nap, 9.00 ó

Kézilabda
K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6.helyért:
Vác-Balatonfüred 18.00
a 7-14.helyért:
B.Braun-Gyöngyös - Eger SBS-Eszterházy 18.00
Orosháza-Linamar - PLER Budapest 18.15

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 21.forduló:
Vác-Soproni VSE 15.00

Lovassport
28.Mesterek Tornája nemzetközi díjugrató és díjlovagló verseny, Kaposvár 8.00

Parasport
Hungarian Open nemzetközi paraúszó bajnokság, Eger (Bitskey Uszoda) 10.00

Rali
Eger-rali, az ob 1.futama, Eger 9.00

Röplabda
Női NB I, elődöntő, 3.mérkőzések:
Linamar Békéscsaba - Jászberényi RK 16.00
Vasas Óbuda-UTE 17.00

Torna
Matolay Elek női nemzetközi emlékverseny, szerenkénti döntők (Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna) 10.30

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com