• -5 ℃ / 1 ℃

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:sportáprilis 16., szombat:
---------------------
Kézilabda
Férfi MK, négyes döntő (Debrecen)
elődöntő:
MOL-Pick Szeged - Mezőkövesd 12.00
MVM Veszprém-Balatonfüred 14.00
K&H női liga:
negyeddöntő, visszavágó:
Ipress Center-Vác - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00
rájátszás, a 9-12.helyért:
Budaörs-MTK Budapest 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
TLI-Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK 18.00
Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK 18.00
középház:
Falco-Trend Optika KC Szombathely - Kaposvári KK 18.00
alsóház:
JP-TOP COP Jászberény - MAFC 18.00
Női NB I, elődöntő, 3.
mérkőzés :
Aluinvent DVTK Miskolc-CMB CARGO UNI Győr 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 30.forduló:
Paksi FC-Videoton FC 18.00
Budapest Honvéd - Szombathelyi-Swietelsky Haladás 18.00
Vasas-Diósgyőri VTK 18.00
Puskás Akadémia-Békéscsaba 1912 Előre 18.00
DVSC-TEVA - Újpest FC 18.00
Ferencváros-MTK Budapest 20.30
Merkantil Bank NB II, 23.forduló:
Szigetszentmiklós-Soroksár 17.00
Budaörs-Kisvárda 17.00
Vác-Csákvár 17.00
BFC Siófok-Ajka 19.00
Dunaújváros-Gyirmót 19.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Szeged 19.00
Balmazújváros-Szolnoki MÁV FC 19.00

Ökölvívás
Magyar Ring profi gála, Millenáris, 19.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét - női döntő 9.00 (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Sportuszoda, Benkó Zoltán Szabadidő Központ)

Röplabda
Férfi NB I
az 5.helyért, első mérkőzés:
MAFC-BME - Dunaferr SE 17.00
a 7.helyért, első mérkőzés:
Pénzügyőr SE - Sümegi RE 17.00
Női NB I
a 3.helyért, első mérkőzés:
UTE-Jászberényi RK 18.00
az 5.helyért, első mérkőzés:
MTK Budapest-TEVA Gödöllői RC 17.00

Úszás
Országos bajnokság, Győr - döntők: 16.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 8.forduló:
B csoport:
Szolnoki Dózsa-Közgép - Jug Dubrovnik (horvát) 18.30
E.ON férfi ob I:
középszakasz, alsóház:
KSI SE - Valdor Szentes 11.00
EBP Tatabánya - PVSK-Mecsek Fűszért 16.00
PannErgy-MVLC - UVSE-Hunguest Hotels 16.00
Debreceni VSE - Kaposvár 17.00

április 17., vasárnap:
----------------------

Kézilabda
Férfi MK, négyesdöntő (Debrecen)
a 3.helyért 13.45
döntő 16.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, középház:
PVSK-PANNONPOWER - Sopron KC 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 23.forduló:
ZTE FC - Swietelsky-Soproni VSE 18.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét - férfi döntő 9.00 (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Sportuszoda, Benkó Zoltán Szabadidő Központ)

Röplabda
Férfi NB I
a 9-11.helyért:
DEAC - PTE-PEAC C-DOKI 17.00
Női NB I
a 9-12.helyért:
Albrecht-MVSC-MVSI - TFSE 17.00
Pincelakat RÖPKE SE-Budaörsi DSE 17.00

Szabadidősport
31.Telekom Vivicittá városvédő futás, Margitsziget, 9.00

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Szabó Bence: példaképek az elhunyt olimpiai bajnokok

Igazi példaképeknek nevezte az elhunyt ötkarikás bajnokokat Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára a halottak napja alkalmából rendezett csütörtöki megemlékezésen. A MOB honlapján...

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk

A rövidpályás gyorskorcsolyázók számára a péntektől vasárnapig tartó calgary-i világkupaversennyel megkezdődik az új idény érdemi része. Darázs István, a magyar szövetség (MOKSZ) gyorsasági szakágv...

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A kolozsvári csoportban játszik a magyar válogatott

A 2017-es férfi kosárlabda Európa-bajnokság kolozsvári csoportjában játszik a magyar válogatott - jelentette be csütörtökön a román (FRB) és a magyar szövetség (MKOSZ) közös kolozsvári sajtótájékoztat...

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktornak a szakma értékítélete számít

Kassai Viktor labdarúgó játékvezető szerint tevékenységük megítélése szubjektív mind a szurkolók, mind a média részéről, számukra a nemzeti, kontinentális és nemzetközi ellenőrző testületek, játékveze...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 3., csütörtök: ----------------------- M4 Sport 16.00: Úszás, rövidpályás ob 19.00: Jégkorong, EIHC-torna, Magyar...


Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Problémák a Szusza Ferenc Stadion felújításának kivitelezésében

Az Újpest FC szerdán arról számolt be honlapján, hogy az általa felkért szakértő számos kivitelezési hibát állapított meg a Szusza Ferenc Stadion felújításával kapcsolatban. A klub leszögezte, nem ...

Storck szépen zárna egy jó évet

Storck szépen zárna egy jó évet

Nem számít szép mérkőzésre, de szeretné kiszolgálni a szurkolókat jövő vasárnap az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A német s...

Élő tv-sportközvetítések

Élő tv-sportközvetítések

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban: november 2., szerda: ------------------- M4 Sport 15.45: Úszás, rövidpályás ob 17.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyar...

Vereséggel zárt a juniorválogatott

Vereséggel zárt a juniorválogatott

A magyar junior röplabda-válogatott négy szettben kikapott a MAFC-BME együttesétől a férfi röplabda NB I keddi játéknapján. A jövő áprilisi, magyar-szlovák közös rendezésű U19-es Európa-bajnokságra...

http://ujhazak.com