A teljes szombati műsor

A riói olimpia teljes szombati programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).olimpiaA sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban az adott napon hány számban osztanak érmet.

augusztus 13., szombat (éremosztás 21 számban):
-----------------------------------------------

GOLF (Olimpiai Golfpálya)
12.30-21.00 (7.30-16.00): férfiverseny, 3.nap

TOLLASLABDA (Riocentro - 4-es Pavilon)
13.00-04.00 (8.00-23.00): női és férfi egyes, női, férfi és vegyes páros csoportmérkőzések

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna) - 4
13.50-16.10 (08.50-11.10) - alsóági döntők D és C: férfi egypár, női egypár - B döntők: férfi egypár, női egypár - döntők: FÉRFI EGYPÁR, NŐI EGYPÁR, FÉRFI NYOLCAS, NŐI NYOLCAS

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) - 2
14.00-16.15 (9.00-11.15): férfi gyorstüzelőpisztoly, alapverseny 2.nap, 30 lövés
17.30-18.15 (12.30-13.15): FÉRFI GYORSTÜZELŐPISZTOLY, DÖNTŐ
14.30-17.30 (9.30-12.30): férfi skeet alapverseny, 2.nap, 75 lövés
20.00-21.00 (15.00-16.00): FÉRFI SKEET DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) - 1
14.00-19.30 (9.00-14.30): női kard csapatverseny az elődöntőig, illetve mérkőzések az 5-8.
helyekért
22.00-00.15 (17.00-19.15): NŐI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5
14.30-17.45 (9.30-12.45) - férfiak: 100 m selejtező, előfutamok DISZKOSZVETÉS DÖNTŐ - nők: hármasugrás selejtező, 3000 m akadályfutás előfutamok, 400 m előfutamok, hétpróba (távolugrás)
VASÁRNAP 1.00-4.05 (20.00-23.05) - férfiak: rúdugrás selejtező, 400 m elődöntő, TÁVOLUGRÁS DÖNTŐ, 800 m elődöntő, 10 000 M DÖNTŐ - nők: HÉTPRÓBA (gerelyhajítás, 800 m), 100 M elődöntő, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
férfi csoportmérkőzések, 4.forduló:
A csoport:
16.30 (11.30): Horvátország-Franciaország
19.40 (14.40): Dánia-Katar
vasárnap 2.50 (21.50): Argentína-Tunézia
B csoport:
14.30 (9.30): Szlovénia-Németország
21.40 (16.40): Egyiptom-Brazília
vasárnap 0.50 (19.50): Svédország-Lengyelország

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
férfi csoportmérkőzések, 4.forduló:
A csoport:
22.05 (17.05): Egyesült Államok-Franciaország
vasárnap 1.30 (20.30): Kanada-Mexikó
vasárnap 3.35 (22.35): Brazília-Olaszország
B csoport:
14.30 (9.30): Irán-Egyiptom
16.35 (11.35): Argentína-Kuba
20.00 (15.00): Lengyelország-Oroszország

ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)
15.00-18.00 (10.00-13.00): női csapatverseny, negyeddöntő
20.00-23.00 (15.00-18.00): férfi csapatverseny, első forduló
VASÁRNAP 00.30-3.30 (19.30-22.30): női csapatverseny, negyeddöntő

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
15.00-03.15 (10.00-22.15): női csoportmérkőzések

PÁLYAKERÉKPÁR (Rio Olimpiai Velodróm) - 2
15.00-16.40 (10.00-11.40): női Keirin 1.
forduló, reményfutamok, férfi sprint nyolcaddöntő, reményfutamok, női csapat üldözőverseny 1.forduló
21.00-23.25 (16.00-18.25): férfi sprint negyeddöntő, elődöntő, 9-12.helyért, 5-8.helyért, NŐI KEIRIN 2.forduló, 7-12.helyért, 1-6.HELYÉRT, NŐI CSAPAT ÜLDÖZŐVERSENY DÖNTŐ

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
Női csoportmérkőzések, 3.(utolsó) forduló:
A csoport:
15.20 (10.20): Oroszország-Olaszország
16.40 (11.40): Ausztrália-Brazília
B csoport:
14.00 (9.00): Kína-Spanyolország
18.00 (13.00): MAGYARORSZÁG-Egyesült Államok

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)
16.00-19.00 (11.00-14.00): férfi 52 kg mérkőzések a 32 között, férfi 69 kg negyeddöntő, férfi 91 kg elődöntő, férfi +91 kg nyolcaddöntő
22.00-1.00 (17.00-20.00): férfi 52 kg mérkőzések a 32 között, férfi 69 kg negyeddöntő, férfi 91 kg elődöntő, férfi +91 kg nyolcaddöntő

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
16.00-05.50 (11.00-00.50): női és férfi nyolcaddöntő

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont) - 1
17.00-1.00 (12.00-20.00): férfi egyes elődöntő és bronzmérkőzés, NŐI EGYES DÖNTŐ és bronzmérkőzés, női páros bronzmérkőzés, vegyes páros elődöntő és bronzmérkőzés

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
17.15 (12.15) Ausztrália-Fehéroroszország
20.30 (15.30) Törökország-Brazília
22.45 (17.45) Japán-Franciaország
férfi csoportmérkőzések:
B csoport:
19.15 (14.15) Argentína-Brazília
24.00 (19.00) Spanyolország-Litvánia
vasárnap 3.30 (szombat 22.30) Horvátország-Nigéria

LABDARÚGÁS
Férfi negyeddöntő:
18.00 (13.00): Portugália-Németország, Brazíliaváros
21.00 (16.00): Nigéria-Dánia, Salvador
vasárnap 00.00 (19.00): Koreai Köztársaság-Honduras, Belo Horizonte
vasárnap 3.00 (22.00): Brazília-Kolumbia, Sao Paulo

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): férfi és női Laser 9., 10.futam, Finndingi 7., 8.futam, férfi és női 49-es 4., 5., 6.futam, Nacra 7., 8., 9.futam

GUMIASZTAL (Rio Olimpiai Arena) - 1
19.00-21.00 (14.00-16.00): FÉRFI SELEJTEZŐ, DÖNTŐ

SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon) - 1
20.30-22.30 (15.30-17.30): férfi 94 kg B csoport
Vasárnap 00.00-1.40 (19.00-20.40): FÉRFI 94 KG A CSOPORT

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda)
21.00-22.40 (16.00-17.40): női műugrás, 3 m elődöntő

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda) - 4
Vasárnap 3.00-4.10 (22.00-23.10): döntők - férfiak: 1500 M GYORS, 4X100 M VEGYESVÁLTÓ - nők: 50 M GYORS, 4X100 M VEGYESVÁLTÓ

(Forrás: MTI)

Hozzászólások


Bemutatták a budapesti olimpia történelmi helyszíneit

Bemutatták a budapesti olimpia történelmi helyszíneit

Látványterveken mutatta be a pályázatért felelős cég a tervezett 2024-es budapesti olimpiának a főváros történelmi nevezetességeihez megálmodott versenyhelyszíneit.A Budapest 2024 az MTI-hez eljuttato...

Olasz sajtó: a római főpolgármester nemet mond a 2024-es olimpiai játékok megrendezésére

Olasz sajtó: a római főpolgármester nemet mond a 2024-es olimpiai játékok megrendezésére

Sárközy Júlia, az MTI tudósítója jelenti: Virginia Raggi római főpolgármester a jövő héten jelenti be hivatalosan, miként döntött az olasz főváros a 2024-es nyári olimpiai játékok megrendezésének pály...

Ipsos: a magyarok többsége örülne a budapesti olimpiának

Ipsos: a magyarok többsége örülne a budapesti olimpiának

A magyar lakosság 58 százaléka örülne, 62 százalékát pedig büszkeséggel töltené el, ha Budapest rendezné a 2024-es olimpiát és paralimpiát - derül ki az Ipsos legfrissebb, a riói olimpiát követő első ...

Egyenlő jutalmazást kér a MEOSZ

Egyenlő jutalmazást kér a MEOSZ

A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) aggályosnak tartja, hogy a paralimpiai sportolók feleannyi jutalmat kapnak, mint az olimpián részt vevő társaik.A MEOSZ az MTI-hez pént...

Csampa Zsolt: nem edzői hiba volt Imre Géza veresége

Csampa Zsolt: nem edzői hiba volt Imre Géza veresége

Csampa Zsolt, a Magyar Vívó Szövetség (MVSZ) elnöke szerint nem edzői hiba volt a párbajtőröző Imre Géza döntőbeli veresége a Rio de Janeiró-i olimpián.Az olimpiai bajnok Szász Emese edzője, Kulcsár G...

A riói olimpia tíz legnagyobb rekordja

A riói olimpia tíz legnagyobb rekordja

Történelmet írt a 31. Nyári Olimpiai, amelyre sokáig fogunk emlékezni.Vasárnap véget ért a riói olimpia, ami nem azért lesz sokáig emlékezetes, mert minden egyes napra jutott legalább egy botrány, han...


Ligeti Dániel kikapott a negyeddöntőben

Ligeti Dániel kikapott a negyeddöntőben

Csoba Péter, az MTI különtudósítója jelenti: Ligeti Dániel a negyeddöntőben kikapott, így már csak a vigaszági folytatásban bízhat a szabadfogású birkózók 125 kilogrammos kategóriájában a riói olimpia...

Ligeti Dániel negyeddöntős

Ligeti Dániel negyeddöntős

Csoba Péter, az MTI különtudósítója jelenti: Ligeti Dániel könnyed győzelmet aratott első mérkőzésén, így bejutott a szabadfogású birkózók 125 kilogrammos kategóriájában a legjobb nyolc közé a riói ol...

Kozák Danuta: a legtökéletesebb pálya volt

Kozák Danuta: a legtökéletesebb pálya volt

Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti: Az 500 méteren győztes női kajaknégyes tagjai mindannyian azt hangsúlyozták, hogy tökéletes pályát teljesítettek a riói olimpián."Mondhatjuk, a legtökélet...

Hős csípőprotézissel: az olimpia legidősebb érmesét ünneplik a britek

Hős csípőprotézissel: az olimpia legidősebb érmesét ünneplik a britek

Pietsch Judit, az MTI különtudósítója jelenti: Hős csípőprotézissel - ilyen és ehhez hasonló szalagcímekkel ünnepelte a szombati brit sajtó Nick Skeltont, a Rio de Janeiró-i olimpia legidősebb érmesét...

http://ujhazak.com