Az ukrán különleges műveleti erők drónközpontjára mért csapásról tett bejelentést az orosz védelmi minisztérium
Csapást mért az orosz hadsereg az ukrán különleges műveleti erők drónközpontjára, és elfoglalta a Szumi megyei Ivolzsanyszke települést - közölte szerdán a moszkvai védelmi minisztérium.
A szerdai hadijelentés szerint az orosz hadsereg a hat ukrajnai frontszakasz közül ötön előre tudott nyomulni, és a harcokban több mint 1450 ukrán katona esett el vagy sebesült meg súlyosan. A brjanszki, kurszki és kurgani régiókban korlátozták gépjármű-üzemanyag eladását.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások