Belső vizsgálat indult a sümegi kórház udvarán kihűlt nő halála ügyében

korhazpadBelső vizsgálatot indítottak a Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórházban, miután az intézményhez tartozó sümegi kórház udvarán múlt hétvégén kihűlés miatt meghalt egy asszony.


Rácz Jenő, a megyei kórház főigazgatója szerdán az MTI információját megerősítve elmondta: kihűlés miatt halt meg egy idős asszony a sümegi kórház udvarán, egy másik ápoltat kihűléses tünetek miatt kellett ellátásban részesíteni.
Hozzátette: az ügy miatt a kórház belső vizsgálatot rendelt el, a rendkívüli eseményt azonnal jelentették a rendőrségnek.

Az eset még január 26-án, szombaton, az esti órákban történt Sümegen.
Kómár Viktória, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, hogy a haláleset okát a rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.
A kisalföld.hu kedden egy Győrben ápolt beteg kihűléses haláláról számolt be, azt írta: megfagyott egy idős ápolt a győri kórház parkjában. Tamás László János, az intézmény főigazgatója a portálnak megerősítette a kilencvenéves, ápolásra szoruló asszony halálának hírét, a nőt sikertelenül próbáltak meg újraéleszteni. A rendőrségi vizsgálat mellett belső vizsgálat is indult az eset körülményeinek tisztázására.

MTI

Hozzászólások

Fenntartható megoldások

Fenntartható családi házak tervezése, gyártása és felépítése

Teljes folyamat egy kézben – természetes alapanyagokkal és energiatakarékos megoldásokkal.

Kender Fa Szalma Vályog Mész

A tervezéstől a megvalósításig végigkísérjük az építkezést – valódi, működő megoldásokkal.

Részletek és lehetőségek
Kész típustervek

Ha konkrét elképzelést keresel:

Rendőrség: elalvás okozhatta mindkét balesetet

Rendőrség: elalvás okozhatta mindkét balesetet

Elalvás okozhatta mindkét súlyos balesetet péntek hajnalban az M1-es autópályán - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Robbanás történt a Debreceni Egyetemen, egy ember súlyos égési sérülést szenvedett

Robbanás történt a Debreceni Egyetemen, egy ember súlyos égési sérülést szenvedett

Súlyos égési sérülést szenvedett egy munkás a Debreceni Egyetem egyik épületének felújításakor hétfőn délután - közölte az intézmény sajtóközpontja az MTI megkeresésére kedden.

Vonat ütközött iskolabusszal Belgiumban, többen meghaltak

Vonat ütközött iskolabusszal Belgiumban, többen meghaltak

Iskolabusszal ütközött egy vonat a belgiumi Buggenhoutban, a vasúti átjáróban történt balesetben többen életüket vesztették - közölte a Le Soir című, francia nyelvű belga napilap internetes oldalán kedden.

Katasztrófavédelmi szóvivő: eloltották a tüzet

Katasztrófavédelmi szóvivő: eloltották a tüzet

Sikerült eloltani a péntek délelőtti robbanás során keletkezett tüzet a Mol tiszaújvárosi üzemében - közölte a katasztrófavédelem Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei szóvivője az MTI megkeresésére.

Robbanás történt a Mol tiszaújvárosi üzemében

Robbanás történt a Mol tiszaújvárosi üzemében

Robbanás történt a Mol tiszaújvárosi üzemében, egy ember életét vesztette, több súlyos sérült van - jelentette be pénteken délelőtt Magyar Péter a Facebook-oldalán, a miniszterelnök őszinte részvétét fejezte ki az elhunyt családjának.

MÁV: elvontatták a Gyomaendrődnél kisiklott vasúti kocsikat

MÁV: elvontatták a Gyomaendrődnél kisiklott vasúti kocsikat

Visszaemelték a sínre, majd elvontatták a vasúttársaság munkatársai péntekre virradóra annak a vonatnak a kocsijait, amely csütörtökön siklott ki a békéscsabai vasútvonalon Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között - tájékoztatta a MÁV-csoport vezérigazgatója pénteken az MTI-t.

Hajszálon múlt a tragédia

Hajszálon múlt a tragédia

A közlekedési szabályok ismeretének hiánya, a bukósisak nélkülözése, illetve szabálytalan személyszállítás és egyéb szabálysértések elkövetése együttesen eredményezett közlekedési balesetet Győrben.

Szemtanúkat keresnek a váci rendőrök

Szemtanúkat keresnek a váci rendőrök

Egy baleset kapcsán kérik az állampolgárok segítségét.

Baleset okozását követően maradjon a helyszínen!

Baleset okozását követően maradjon a helyszínen!

Győr-Moson-Sopron vármegye közútjain az elmúlt időszakban több olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, amelyek bekövetkezése után az okozó a helyszínt megállás és segítségnyújtás nélkül elhagyta.

Legyenek óvatosak a Balaton jegén!

Legyenek óvatosak a Balaton jegén!

Rianásba szakadt egy férfi a Balatonon a Siófoki kikötőnél.

http://ujhazak.com