Budapesti rendőrfőkapitány: maximális felkészültséggel várják a szombati pride felvonulást
A Budapesti Rendőr-főkapitányság maximális felkészültséggel várja a szombati Budapest Pride felvonulást, mindent megtettek annak érdekében, hogy zavarmentes legyen a rendezvény - mondta Baricska Norbert Tamás új budapesti rendőrfőkapitány a Fővárosi Közgyűlés pénteki ülésén.
A közgyűlés a június 3-ai hatállyal kinevezett Baricska Norbert Tamást véleményezési joga gyakorlása keretében hallgatta meg.
Az új budapesti rendőrkapitány Barabás Richárd, a Párbeszéd-Zöldek fővárosi frakcióvezetője kérdésére válaszolva közölte: mindent megtettek annak érdekében, hogy "abszolút zavarmentesen" történhessen meg a Budapest Pride felvonulás. "Maximális felkészültséggel indulunk" a szombati napnak - fogalmazott Baricska Norbert Tamás. Közölte, nemcsak a felvonuláson, hanem más kapcsolódó rendezvényhelyszínek esetében is megfelelő erőkkel készülnek.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások