Eloltották a Kisláng és Mezőszentgyörgy között keletkezett tüzet
Eloltották a Kisláng és Mezőszentgyörgy között keletkezett tüzet; lábon álló gabona és erdősáv égett - közölte a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószolgálata az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a tűz egy hatvan hektáros gabonatábla jelentős részét, valamint a szomszédos erdősávot érintette. A lángokat a sárbogárdi és a székesfehérvári hivatásos, valamint a polgárdi önkormányzati tűzoltók oltották el.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások