Kádár - Horn - Gyurcsány - Orbán (Mikor volt jobb az elmúlt 25 évben)

Mikor volt jobb élni Magyarországon???


Kádár idejében? Amikor volt mindenkinek munkája, lakása, nyugdíja, de nem volt színes TV és nyugati autó?

Orbán idejében most? Amikor van internet és mindent megvehetünk, már ha van rá pénzünk. Most jobb??? - mikor a 30-40 év alatt összekuporgatott lakást elvehetik a bankok és a kormány nem tesz semmit? Most jobb???
Fenntartható megoldások

Fenntartható családi házak tervezése, gyártása és felépítése

Teljes folyamat egy kézben – természetes alapanyagokkal és energiatakarékos megoldásokkal.

Kender Fa Szalma Vályog Mész

A tervezéstől a megvalósításig végigkísérjük az építkezést – valódi, működő megoldásokkal.

Részletek és lehetőségek
Kész típustervek

Ha konkrét elképzelést keresel:

- hogy a fiatalok nem jutnak munkához és lakáshoz?

Arra, hogy most miért nem jó élni hazánkban egy szóval lehet válaszolni: LÉTBIZONYTALANSÁG van!!!


Lehet ezt bővebben is kifejteni, de arra nem lenne elegendő egy 10.000 karakteres cikk sem.

A legrövidebben annyi, hogy aki most megszületik és nem gazdag a családja, annak semmi esélye sincs arra, (ha nem kap valami busás örökséget, vagy támogatást valahonnan) hogy az életében legyen egy diplomája, majd háza és öregkorára egy rendes nyugdíja, azaz egzisztenciája és egy nyugodt nyugdíjas kora.

A kormányok 20 év alatt szépen elpusztították a sokat szidott MSZMP vívmányokat, amikor még gyermeket vállalni megérte, mert nem ment tönkre benne az ember, amikor még a lakhatás az alapvető emberi jog volt.

Egy dologban megegyezik a Kádár rendszer és a kibontakozó új rendszer: Az pedig az, hogy a pofáját mindenki befoghatja, mert szólásszabadság az nem lesz, valamint a sajtószabadság is ki lesz szedve az életünkből, helyette a cenzúra korszak jön.

Az pedig már régen nem jó hivatkozási alap egyik politikusnak sem, hogy a Kádárék csinálták a nagy adósságot, hiszen a nagy adósságot, a magyar föld eladását, a magyar mezőgazdaság szétverését, az ipar megsemmisítését és az oktatási rendszer felrobbantását az egészségüggyel együtt az elmúlt kormányok a Fidesz és az MSZP végezte az SZDSZ segítségével.


Mi nincs ma már hazánkban???



  • nincs magyar föld, mert megengedték, hogy átjátszák strómanokon keresztül külföldieknek

  • már nincsenek magyar nagyvállalatok, mindent eladtak, elfecséreltek

  • már nincsenek magyar fejlesztő cégek,

  • már nincs magyar mezőgazdaság, mert szétvertek mindent ami működött, mindenki azt termel és úgy ahogy ő gondolja, nincs tervgazdálkodás

  • nincs és nem is volt felelős politika, mindenki bűntetlenül azt csinál amit akar

  • nincs családtámogatás, egyáltalán nem támogatja a kormány a családokat, illetve ami van azt is kiszámíthatatlanság jellemzi

  • nincs szocpol - csak elméletben létezik, nincs lakáshoz jutási joga, nincs lakáshitel - csak annak akinek nem kell, vagy olyan feltétellel, ahogyan senkinek sem kell

  • nincs egészségügy - szét van verve az egész - jó orvosok külföldön vannak már

  • nincs szakemberképzés - elhitették az emberekkel, hogy egyetemet kell és főiskolát végezni - most nincs szakember az építőiparban, nincs olyan, hogy esztergályos, lakatos, festő, burkoló, kőműves

  • nincs szólásszabadság, mert aki kinyitja a száját, azt feljelentik, vagy más módon megoldják, hogy csendben maradjon

  • nincs normális és kiszámítható adórendszer - mindig úgy módosítják a szabályokat, ahogy akarják a politikusok, ahogy éppen az adott pillanatban nekik kell - az adókat nem lehet kifizetni, mivel olyan magasak

  • nincs FELELŐS EMBER A KORMÁNYBAN - - - minden kormány az előzőt szidja és megígéri, hogy a sok elkövetett bűnökért felelni fog. Még egyetlen egy politikustól sem vették el a vagyonát egyszer sem és egyet sem ítéltek el azért, mert lopott, csalt vagy hazudott, pedig elég sokról bebizonyosodott.

  • nincs a munkának becsülete, bármikor bárkit elbocsáthatnak

  • nincs itt semmi csak egy kirabolt MAGYARORSZÁG!!!




Magyarországról a nyolcvanas évek óta 242 milliárd dollárnyi magántőkét menekítettek ki a világ különböző adóparadicsomaiba.

Most akkor ezt forintosítjuk, hogy a nagyságrend még jobban látszódjon: 48, 000, 000, 000, 000, azaz 48 ezer milliárd forintot!!! (200 forintos dollár árfolyamon)
Sajnos hazánk ezzel az eredménnyel a világon a 12. helyen áll a kirabolt országok között.
Sokkal korruptabb hírben álló országokat, például Ukrajnát, Törökországot és Kazahsztánt is megelőzzük, ezt egy nemzetközi jelentés állítja.
Olvassa el - Kattintson!

Mi marad most a magyarnak?


1, El lehet menni innen Uraim, el lehet menni!!! - Gyurcsány után szabadon

2, Az, hogy a fiatalok elmennek tulajdonképpen nemzetgazdasági kincs - Matolcsy után szabadon
Mert ezt még most megteheti mindenki...

Önnek mi erről a véleménye?

Hozzászólások

Fenntartható megoldások

Fenntartható családi házak tervezése, gyártása és felépítése

Teljes folyamat egy kézben – természetes alapanyagokkal és energiatakarékos megoldásokkal.

Kender Fa Szalma Vályog Mész

A tervezéstől a megvalósításig végigkísérjük az építkezést – valódi, működő megoldásokkal.

Részletek és lehetőségek
Kész típustervek

Ha konkrét elképzelést keresel:

A törölköző nem védi meg az értékeit – tanácsok a strandlopások megelőzésére

A törölköző nem védi meg az értékeit – tanácsok a strandlopások megelőzésére

Az országot érintő rendkívüli hőség miatt egyre többen keresnek felfrissülést a strandokon, fürdőkben és a természetes vizek partjain.

Holttestet találtak a Balatonban

Holttestet találtak a Balatonban

Holttestet találtak a Balatonban, a rendőrség pénteki tájékoztatása szerint vizsgálják az ügyet.

Kriminális helynevek

Kriminális helynevek

A magyarlakta vidékeket járva számos olyan város, falu, természeti képződmény nevével találkozhatunk, melyek a fülnek ismerősen hangzanak, de nem mindig kellemes a jelentéstartalmuk.

Norvégiában fogtak el egy top 50-es körözöttet

Norvégiában fogtak el egy top 50-es körözöttet

Nem menekülhetett el az igazságszolgáltatás elől az a 43 éves nő, aki 2022-ben késsel támadt kolléganőjére, majd a Székesfehérvári Törvényszék 4 év letöltendő börtönbüntetésre ítélte.

Mindenki szeme láttára

Mindenki szeme láttára

A nagykátai rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a szeméremsértőket.

Életmentő beszélgetés

Életmentő beszélgetés

Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.

Fokozott ellenőrzést rendelt el Budapest rendőrfőkapitánya a hétvégére

Fokozott ellenőrzést rendelt el Budapest rendőrfőkapitánya a hétvégére

Budapest rendőrfőkapitánya fokozott ellenőrzést rendelt el a főváros teljes területére a hétvégére - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.

Emberi testrészeket gyűjtött egy beteghordozó, a bíróság elrendelte bűnügyi felügyeletét

Emberi testrészeket gyűjtött egy beteghordozó, a bíróság elrendelte bűnügyi felügyeletét

Emberi test tiltott felhasználásával gyanúsít a rendőrség egy 30 éves budapesti férfit, egy beteghordozót, akitől koponyákat, csontokat, valamint preparált emberi arcbőrt is lefoglaltak a nyomozók.

Késelés miatt őrizetben

Késelés miatt őrizetben

Egy zagyvarékasi nő súlyos sérüléseket okozott egy helyi férfinak.

Őrizetben a józsefvárosi emberölés gyanúsítottja

Őrizetben a józsefvárosi emberölés gyanúsítottja

A fővárosi nyomozók kihallgatták az idős nő 16 éves dédunokáját.

http://ujhazak.com