Lemondott Semjén Zsolt az Országos Magyar Vadászati Védegylet elnöki tisztjéről

Lemondott Semjén Zsolt volt miniszterelnök-helyettes az Országos Magyar Vadászati Védegylet elnöki tisztjéről - tudatta a szervezet a honlapján.A védegylet csütörtökön a honlapján azt írta: a vadásztársadalom a napokban a Nimród Vadászújságból értesült, hogy Semjén Zsolt (a KDNP elnöke) lemondott a szervezet éléről. Semjén Zsolt a választmányhoz intézett levelében döntését azzal indokolta, hogy a megváltozott körülmények között nem tudná olyan hatékonyan képviselni az ágazat érdekeit, mint korábban tette - közölték.

Azt írták, "döntését tudomásul véve, a vadgazdálkodó szervezetek és vadászok nevében ezúton is őszinte köszönetünket fejezzük ki mindazért, amit természeti értékeink, köztük a magyar vadállomány védelme érdekében tett a több mint másfél évtizedes elnöksége alatt. Megteremtette a vadgazdálkodás és a vadászat olyan jogszabályi környezetét, illetve oly módon javította a gazdálkodás feltételeit, hogy Magyarországon az ágazat minden szereplője jól érezhette magát" - fogalmaztak.

Közölték, új elnököt várhatóan május 20-án választanak majd.

(Forrás: MTI)

 

Hozzászólások

Fenntartható megoldások

Fenntartható családi házak tervezése, gyártása és felépítése

Teljes folyamat egy kézben – természetes alapanyagokkal és energiatakarékos megoldásokkal.

Kender Fa Szalma Vályog Mész

A tervezéstől a megvalósításig végigkísérjük az építkezést – valódi, működő megoldásokkal.

Részletek és lehetőségek
Kész típustervek

Ha konkrét elképzelést keresel:

Szemérmetlen!

Szemérmetlen!

Megbújt a szatír a sírok közt.

Gyors rendőri fellépés

Gyors rendőri fellépés

A monori rendőrök néhány órán belül elfogták a négy férfit.

Meggyújtotta felesége haját

Meggyújtotta felesége haját

A tapolcai rendőrök őrizetbe vették a bántalamzót.

Rendőrkézen a magamutogató

Rendőrkézen a magamutogató

Készenléti rendőrök intézkedtek a Margitszigeten egy szeméremsértő külföldivel szemben.

Budapesten mosták a nemzetközi maffia pénzét – elfogták őket

Budapesten mosták a nemzetközi maffia pénzét – elfogták őket

A KR NNI nyomozói öt nőt és öt férfit gyanúsítanak, 18 helyszínen kutattak, több mint 540 millió forint vagyont elvontak.

A parkolók réme végül hibázott

A parkolók réme végül hibázott

A győri rendőrök elfogtak egy 59 éves helyi férfit, aki hónapokon keresztül autókat tört fel a város különböző pontjain.

A halálból rántották vissza

A halálból rántották vissza

Testkamerás videón, ahogy a rendőrök az utolsó utáni pillanatban kapják el a Petőfi hídról leugró fiatalembert.

Bilincsben a bűnözői csoport tagjai

Bilincsben a bűnözői csoport tagjai

Ceglédi betörőbandát lepleztek le a Pest megyei rendőrök.

Még Dubajban sem lehet elbújni a rendőrök elől

Még Dubajban sem lehet elbújni a rendőrök elől

Az Egyesült Arab Emírségekben fogtak el egy körözött férfit a Pest vármegyei rendőrök a NEBEK, a KR NNI és a helyi hatóságok együttműködésével.

Fesztiválszezon - vásároljunk biztonságosan jegyet!

Fesztiválszezon - vásároljunk biztonságosan jegyet!

Kezdődik a fesztiválszezon, indulnak a nyári koncertek, ami a jegyekkel, belépőkkel való visszaélések, csalások számának megszaporodását is eredményezheti.

http://ujhazak.com