Módosul a közforgalmi zárás a Pesti alsó Rakparton hétfőtől
Módosul hétfőtől a közforgalmi zárás a Pesti alsó Rakparton: minden hétköznap 17 és másnap hajnal 5 óra között nyílik meg a rakpart a gyalogos és kerékpáros forgalom előtt. A hétvégéken és a munkaszüneti nappal bővült hosszú hétvégéken továbbra is egész nap autómentes a rakpart - közölte a főpolgármesteri hivatal pénteken az MTI-vel.
A közlemény szerint a forgalmi rend várhatóan szeptember közepéig marad érvényben, ezt követően a megszokott, kizárólag hétvégékre korlátozódó rakpartnyitás lép érvénybe. A hivatal által rugalmasnak nevezett forgalmi rend nyomán az elmúlt hetekben hétköznap esténként is átlagosan 10 ezernél több gyalogos, kerékpáros látogatta a rakpartot - írták.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások