Baleset miatt egy vágányon jár a ráckevei HÉV
Baleset miatt a ráckevei (H6) HÉV Pesterzsébet felső és a Közvágóhíd között csak a Ráckeve irányú vágányon közlekedik hétfő délután - olvasható a BKK Info Facebook-oldalán.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy kisteherautóval ütközött a HÉV a IX. kerületben, a Soroksári úton.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások