Baleset miatt lezárták az M5-ös autópályát Röszke felé Ócsánál
Lesodródott az útról egy kamion az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán Ócsa közelében, ezért a sztrádát lezárták - közölte a katasztrófavédelem péntek délelőtt.
A közlemény szerint a dabasi hivatásos tűzoltók egy embert feszítővágó segítségével kiemeltek a járműből, majd átadták őt a mentőknek. Az Útinform azt közölte, hogy a baleset mögött a torlódás már több, mint 5 kilométeres, az M0-s autóút forgalmára is visszahat.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások