Késnek a vonatok a dél-balatoni vonalon
A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert Balatonlelle felső és Balatonboglár között váltóhiba miatt átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok - közölte a Mávinform hétfőn a Facebook-oldalán.
A hiba elhárításáig a vonatok várakozni kényszerülnek - írták. A szakaszon vasárnap is váltóhiba nehezítette a forgalmat.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások