Már most megdőlt a helyszíni nézőcsúcs
Az amerikai, mexikói, kanadai labdarúgó-világbajnokság csoportkörének zárása előtt megdőlt a helyszíni nézőcsúcs - jelentette be a nemzetközi szövetség (FIFA).
Az 1994-es, kizárólag az Egyesült Államokban megrendezett tornát 3,587 millióan nézték meg - az 52 meccses vb volt -, a mostanit pedig már 3 605 357-en. Az új rekord az Ecuador-Németország összecsapás nézőivel született meg a FIFA közleménye szerint. A jelenleg zajló vb-n még további 48 meccset játszanak közép-európai idő szerint péntektől.
Az idei vb-n a stadionok 99 százalékos látogatottsággal működnek. Annak ellenére ilyen magas a mutató, hogy a drága jegyárak és a beutazási nehézségek miatt sokan szkeptikusak voltak.
(Forrás: MTI)
Hozzászólások