Életmentő beszélgetés

Életmentő beszélgetés

Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.
A halálból rántották vissza

A halálból rántották vissza

Testkamerás videón, ahogy a rendőrök az utolsó utáni pillanatban kapják el a Petőfi hídról leugró fiatalembert.
Életet mentettek a bajai járőrök

Életet mentettek a bajai járőrök

Egy fiatal nő végzetes tettre szánta el magát, de szerencsére a rendőrök időben érkeztek.
Szolgálaton kívüli rendőr mentett életet

Szolgálaton kívüli rendőr mentett életet

Gyors és szakszerű intézkedésének köszönhetően mentette meg egy elkeseredett férfi életét egy szolgálaton kívüli rendőr Komáromban.
Életmentő akció a rakparton

Életmentő akció a rakparton

Augusztus 5-én este érkezett kétségbeesett hívás a tevékenységirányító központba, egy férfi véget akart vetni életének.
Életmentés Debrecenben: Sziréna vezette a reményt

Életmentés Debrecenben: Sziréna vezette a reményt

A gyors intézkedésnek köszönhetően sikerült stabilizálni egy 42 éves férfi állapotát a kórházban.
Elfogás a háztetőn

Elfogás a háztetőn

Néhány hete a háztetőn keresztül próbált megszökni a rendőrök elől egy 38 éves Pápa környéki férfi. Amikor már nem volt hová menekülnie, öngyilkossággal fenyegetőzött.
Percek alatt kinyomozta

Percek alatt kinyomozta

Február 20-án este egy szolnoki férfi úgy gondolta, eldobja az életét.
Megelőzték a kettős veszélyeztetést

Megelőzték a kettős veszélyeztetést

Február 16-án délután veszélyhelyzetre készült a rendőrség a Záhony és Nyíregyháza közötti pályaszakaszon, miután egy férfi azzal hívta fel a 112-t, hogy a vonat alá ugrik.
Készenléti rendőrök mentették meg a fiatal nő életét

Készenléti rendőrök mentették meg a fiatal nő életét

Nyugtatót és vérnyomáscsökkentő gyógyszereket vett be, de szerencsére időben érkezett a segítség.
Utolsó pillanatok…

Utolsó pillanatok…

Bajai rendőrök és mentősök mentették meg annak a férfinak az életét, aki végzetes tettre szánta el magát.

Dél-Koreában a hatóságok házkutatást tartottak az elnöki hivatalban, a volt védelmi miniszter öngyilkosságot kísérelt meg

Dél-Koreában a rendőrség szerdán átkutatta az államfői hivatalt, miután Jun Szogjol elnök egy hete sikertelenül próbált meg szükségállapotot bevezetni.